– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Fara, Stříbrná u Kraslic

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Fara [Zvětšit - nové okno]
22
Umístění: V krásné přírodě Krušných hor, v obci Stříbrná nedaleko Kraslic, u hranic s Německem. V obci je obchod a několik restaurací. Stříbrná patří mezi oblíbená centra zimních i letních sportů. 1,5 km od obce se nachází lyžařské středisko Stříbrná - Bublava, 30 m za domem je lyžařský vlek. Blízko fary vedou i běžecké a turistické tratě. Vlaková stanice Kraslice 4 km.
Ubytování: Turistická ubytovna ve zrekonstruované faře s kapacitou ubytování 22 osob ve 4 pokojích. Tři pokoje jsou 6-lůžkové, jeden je 4-lůžkový. Společná vybavená kuchyň (lednice, rychlovarná konvice, myčka na nádobí, elektrický sporák s horkovzdušnou troubou, pračka), 2 koupelny se sprchou, 2 WC, společenská místnost. Vhodné pro rekreační pobyty, konání duchovních i vzdělávacích programů, lyžařských výcviků, školních výletů.
Cena: Léto (1.4.-30.11.): 180 Kč/os/noc (děti do 18 let 160 Kč/noc). Zima (1.12.-31.3.): 190 Kč/os/noc (děti do 18 let 180 Kč/noc). Rekreační poplatek 13 Kč/os/noc (děti do 18 let 3 Kč/os/noc). Lůžkoviny 100 Kč/os/pobyt. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby samostatně na pokoji, i jen na 1 noc. Přes zimu je však nutný současný pobyt více osob na faře (kvůli vytápění). Pro návštěvníky LevneUbytovani.net je garantována sleva 10 Kč/os/noc ze standardních cen (ve zdejších cenách ještě není započítána).
Adresa: Fara Stříbrná - turistická ubytovna, Eva Němečková, Stříbrná 494, 358 01 Kraslice. Zřizovatel: Farní charita Kraslice.
Poznámky: Od 1.7.2013 fara Stříbrná skončila s ubytováním pro veřejnost a nyní slouží pouze pro klienty charity.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (21. 12. 2012, 07.21)
Uživatel zde byl ubytován od 15. srpna 2012 do 30. srpna 2012.
Skvělé ubytování - nová rekonstrukce, perfektní zázemí, výborná domluva s majitelem. Úplné soukromí, možnost posezení venku. Cenově víc než přijatelné. Výchozí místo pro výlety do okolí.Rozhodně doporučuji.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Fara, Stříbrná u Kraslic
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...