– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Farma u Vojtků, Křižánky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Farma u Vojtků, Křižánky

Farma u Vojtků [Zvětšit - nové okno]
21
Umístění: V Moravských Křižánkách, u Kyšperského rybníka (možnost koupání, rybaření, v zimě bruslení). Okolí je výborné pro běžecké lyžování (strojově upravované trasy), turistiku a cykloturistiku, horolezectví (Devět skal, Čtyři palice, Dráteničky), jízdu na koni, sběr hub a borůvek.
Ubytování: Farma s ubytováním v apartmánech a pokojích. Společenská místnost (15 míst, TV, DVD, počítač). Ohniště, gril, posezení s výhledem na rybník. Internet na farmě i na loďce na rybníku. Možnost ubytování s malým psem nebo kočkou. Vyjížďky na koních. Apartmány (2x 8-lůžkový): v každém apartmánu jsou 3 ložnice (2x2, 1x4 lůžka), kuchyňka, koupelna, WC a velké zádveří na odložení kol, lyží, kočárků nebo usušení oblečení, samostatný vstup. Pokoje (2-lůžkový a 3-lůžkový): na každém pokoji TV, společná kuchyňka (mikrovlnka, vařič, konvice, nádobí), koupelna a WC.
Cena: Apartmány: 300 Kč/os/noc (v apartmánu bude více nezávislých skupin) nebo 2.000 Kč/apartmán/noc. Pokoje: 400 Kč/os/noc. Při ubytování pouze na 1 noc +100 Kč/os. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek). Topení 75 Kč/os/noc. Pes, kočka 50 Kč/noc. Půjčení loďky nebo kola 50 Kč/hod.
Adresa: Farma u Vojtků, Ing. Zdeněk Vojtek, Moravské Křižánky 25, 592 02 Křižánky
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Farma u Vojtků, Křižánky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...