– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Flora, Velký Meděr

95 % (1)
mob. +421 905 656 462 lichtblau78@gmail.com
Penzion Flora [Zvětšit - nové okno]
24 24
Umístění: Vo Veľkom Mederi, iba 3 minúty peši (300 m) od hlavného vchodu termálneho kúpaliska. V okolí sú reštaurácie, kde sa môžete stravovať, tenisový kurt, fitness centrum, sauna, masáž. Môžete chodiť na ryboľov a surfovať na blízke jazero. V okolí sú aj možnosti na cykloturistiku.
Ubytování: Penzión s kapacitou 24 lôžok v 4-lôžkových izbách (apartmánoch). V každom apartmáne je vlastná plne vybavená kuchyňa (chladnička, kávovar, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, el. dvojplatnička), sprcha, WC, TV, klimatizácia aj WiFi. Na dvore je grill s posedením, veľká terasa a bezplatné parkovanie.
Cena: Sezóna (30.6.-1.9. + sviatky): 4 osoby v apartmáne 11 EUR/os/noc, 3 osoby 13 EUR/os/noc, 2 osoby 15 EUR/os/noc, 1 osoba 22 EUR/noc, iba týždenné pobyty. Mimo sezónu: 4 osoby 10 EUR/os/noc, 3 osoby 12 EUR/os/noc, 2 osoby 13 EUR/os/noc, 1 osoba 22 EUR/noc, ceny sú platné pri pobyte na 3 a viac nocí (iba 1-2 noci 22 EUR/os/noc bez ohľadu na počet osôb). Dieťa do 3 rokov na lôžku rodiča zadarmo. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc.
Adresa: Penzion Flora, Letná 3606/5, 932 01 Veľký Meder. Majiteľ: Bc. Adrian Lichtblau.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Prezentácia penziónu Flóra

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (4. 3. 2013, 13.31)
Uživatel zde byl ubytován od 1. března 2013 do 3. března 2013.
Ideální poloha, velice ochotní a milí ubytovatelé, pokoje i příslušenství čisté, udržované, vše funkční a cena velice příznivá. Mohu všem jen doporučit. Nám osobně trochu chyběl nějaký malý společný prostor, kde by se dalo večer v tomto ročním období posedět. Ale to se dá řešit. Majitelům děkuji za sebe i přátele za překrásně prožitý víkend.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Flora, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby