– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel St. Florian, Štúrovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel St. Florian [Zvětšit - nové okno]
40
Umístění: V Štúrove v tichom prostredí 100 m od centra (pešia zóna) a 200 m od mostu Marie Valerie, ktorý spája Štúrovo s maďarským historickým mestem Ostrihom. Termálne kúpalisko Vadaš 10 min. peši, staré kúpalisko s termálnou vodou 3 min.
Ubytování: Hotel s kvalitnou reštauráciou. 10 izieb + 2 apartmány. Každá izba je 2-posteľová s možnosťou rozšírenia o 2 prístelky. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, TV, telefónom, klimatizáciou a balkónom s výhľadom na most Márie Valérie a ostrihomskú katedrálu. Na dvore penziónu je strážené parkovisko. Reštaurácia + pizzeria mj. so špecialitami slovenskej kuchyne na drevených tanieroch. Svadby, bankety a spoločenské párty pre 55 osôb. Salónik pre 10 osôb pre nerušené jednania. O kvalite služieb hotela svedčí aj návšteva premiérov V4.
Cena: 2-posteľová izba: bez raňajok 33,19 EUR/izba/noc, vrátane raňajok 39,83 EUR/izba/noc. Apartmán: vrátane raňajok 46.47 EUR/apartmán/noc. Prístelok 8,30 EUR/noc. V lete (1.6.-31.8.) ubytovanie iba s raňajkami. Rekreačný poplatok 0,55 EUR/os/noc.
Adresa: Hotel St. Florian (hotel Saint Florian, Svätý Florián, Sv. Florián), Ladislav Smatana, Széchényiho 6/A, 943 01 Štúrovo (maďarsky Párkány)
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Eva (11. 3. 2013, 13.46)
Bohužel jsme stejnou negativní zkušenost měli ale v Podhájské v penzionu Fontana.Navíc tam byl problém i s ubytováním včetně sociálního zařízení
Petr (12. 7. 2012, 12.47)
Uživatel zde byl ubytován od 6. července 2012 do 7. července 2012.
Nejhorší restaurace ve Štúrově. Po 40 minutách si nás obsluha nevšimla a na naše volání nereagovala. Venkovní restaurace byla obsazena z jedné třetiny. V restauraci na náměstí jsme začali být obsluhováni po 2 minutách. U sousedního stolu čekali hosté z Ostravy 45 minut na zaplacení oběda. Problém byl asi v česky hovořících hostech. Maďarsky hovořící byli obslouženi ihned

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel St. Florian, Štúrovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...