– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Florida, Štúrovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

80 % (1)
Penzion Florida [Zvětšit - nové okno]
32 0
Umístění: V centre mesta Štúrovo, v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska VADAŠ, reštaurácie Casablanca a autobusovej stanice. V blízkosti (500 m) na maďarskej strane historické mesto Esztergom s mohutnou bazilikou. V blízkosti je aj Vyšehrad (33 km, hrad, bobová dráha, adrenalínové športy, aquapark), Budapešť (45 km). V dedinke Salka (10 km) staromaďarský sedliacky dom (zabíjačkové špeciality, domáci chleb, víno, tkanie, vyšívanie). Milovníkov turistiky lákajú Kováčovské kopce.
Ubytování: Novopostavený nadštandardne vybavený penzión s osmi 4-lôžkovými apartmánmi. V každom apartmáne je vlastné soc. zariadenie, kompletne zariadený kuchyňský kútik (chladnička, mikrovlnka, jednoplatenka, hrnce, príbory, taniere, poháre), TV, DVD prehrávač a terasa, kde si môžete príjemne posedieť. V penzióne je uzavreté parkovisko. Bezplatná WiFi zóna. Pre deti obrovská trampolína.
Cena: Hlavná sezóna (30.6.-1.9.): 4 osoby v apartmáne 295-325 EUR/apartmán/týždeň (tj. 10,54-11,61 EUR/os/noc), 3 osoby 270-295 EUR/apartmán/týždeň, 2 osoby 235-260 EUR/apartmán/týždeň. Mimosezóna (4.9.-30.6.): 4 osoby 10 EUR/os/noc, 3 osoby 11,33 EUR/os/noc, 2 osoby 13,50 EUR/os/noc, 1 osoba v apartmáne 17 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,55 EUR/os/noc. Zľavy pre skupiny.
Adresa: Penzión Florida (Florida pansion), Dionýz Scheili, Hasičská 6, 943 01 Štúrovo
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (29. 3. 2012, 11.21)
Ubytování příjemné, majitel spolehlivý. Penzión je výborně situovaný, všude je odtud blízko. Jediné negativum - menší pozemek, na koutek s lavičkou k posezení a záhonkem u domu přímo navazuje parkoviště. Určitě pobyt doporučuji!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Florida, Štúrovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby