– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování u Forgáčů, Liběšice - Trnobrany u Úštěku

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování u Forgáčů [Zvětšit - nové okno]
4 0
Umístění: Na okraji obce Trnobrany u Úštěku, v houbařském kraji, na turistické trase na horu Sedlo (726 m) s krásným výhledem. Vlaková stanice Liběšice 1,2 km. Tipy na výlet: hrad Úštěk 4 km, zámek Ploskovice 9,5 km, horní a dolní zámek Velké Březno 18 km, Litoměřice 14 km, Česká Lípa 30 km, Ústí nad Labem 27 km. Koupání: jezero Chmelař 3,5 km.
Ubytování: Zrekonstruovaný byt (apartmán) se 4 lůžky v 1. poschodí rodinného domu. V apartmáně je zařízená kuchyň a 4-lůžková ložnice. Soc. zařízení je společné s jedním stálým nájemníkem. V přízemí bydlí starší majitelé. Parkování ve dvoře. Venku je malá zahrádka s posezením.
Cena: Celoročně: 2 osoby 250 Kč/os/noc, 3 osoby 200 Kč/os/noc, 4 osoby 175 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, energií i povlečení) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Ubytování u Forgáčů (apartmán u Forgáčů), Imrich Forgáč a Marta Forgáčová, Trnobrany 32, 411 45 Liběšice u Úštěku
Poznámky: Ubytování od roce 2013 nefunguje pro krátkodobé pronájmy.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování u Forgáčů, Liběšice - Trnobrany u Úštěku
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...