– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Sportovní gymnázium - ubytovna, Vrbno pod Pradědem

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

80 % (1)

Sportovní gymnázium - ubytovna, Vrbno pod Pradědem

Sportovní gymnázium - ubytovna [Zvětšit - nové okno]
55 0
Umístění: V klidné části města Vrbno pod Pradědem v Jeseníkách, u budovy je zahrada. Lyžařský vlek a lyžařské bežecké tratě jsou od gymnázia vzdáleny 400 metrů. Možnost parkování vozidel.
Ubytování: Možnost levného spaní na zemi či komfortnějšího ubytování na lůžkách. Spaní na zemi gymnázia: možnost spaní na matracích na zemi, nutný vlastní spací pytel, ve školní rok 30 míst, v době prázdnin kapacita až 120 na vlastních karimatkách. Ubytovna domova mládeže: kapacita 25 osob, buňky s vlastním soc. zařízením a 2- až 4-lůžkové pokoje se splečným soc. zařízením, společná kuchyňka, menší společenská místnost s TV, v každém pokoji je připojení na internet.
Cena: Spaní na zemi: 70 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby na 1 noc. Ubytovna domova mládeže (lůžka): 1-2 noci 190 Kč/os/noc, 3 noci a více 150 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby. Rekreační poplatek 12 Kč/os/noc (jen dospělí). Ceny jsou platné po celý rok.
Adresa: Sportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem + ubytovna domova mládeže, nám. Sv. Michala 12/23, 793 26 Vrbno pod Pradědem. Kontaktní osoba: Ing. Jitka Krätschmerová.
Poznámky: Ubytovna i gymnázium jsou zrušeny. (stav 2023)
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (11. 12. 2012, 13.14)
Uživatel zde byl ubytován od 19. srpna 2012 do 24. srpna 2012.
Paní ubytovatelka se mi ochotně věnoval, kontakt bezchybný. Dostal jsem byteček prostorný a klidný. Co mi však vadilo, byla rezavá voda v koupelně. Musel jsem hodně odtočit a stále to nebylo ono. Kuchyňka ne zcela dobře vybavená, chyběli např. lžíce. Ale jinak tam bylo pohodově a velmi levně.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Sportovní gymnázium - ubytovna, Vrbno pod Pradědem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...