– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hájenka Kozlov, Strakov u Litomyšle

?? %

Hájenka Kozlov (580 m), Strakov u Litomyšle

mob. +420 731 612 091 hajenka-kozlov@litomysl.cz
Hájenka Kozlov [Zvětšit - nové okno]
7 0
Umístění: Na samotě uprostřed krásné přírody, 2 km od Kozlova nad Českou Třebovou (oficiálně u hranice katastru 6 km vzdálené obce Strakov). Kolem chalupy prochází turisticky značená Jiráskova stezka, cyklostezka a v zimě jsou zde upravovány běžkařské tratě. Autobusová zastávka Kozlov hájovna 150 m. Kozlovský kopec (turistická chata s restaurací, rozhledna) 1,5 km. Česká Třebová 5 km (lyžařský areál, krytý plavecký bazén, lanové centrum). Litomyšl 10 km (památky UNESCO).
Ubytování: Apartmán až pro 7 osob v nově zrekonstruované hájovně s velkou zahradou. Apartmán je 4-lůžkový s možností 3 přistýlek. V přízemí apartmánu je plně vybavená kuchyně a sociální zařízení, v patře jsou dvě ložnice (3 lůžka + přistýlka, 1 lůžko + 2 přistýlky). WiFi internet. Uzavřená zahrada s možností parkování a venkovního posezení. Dětský bazének se skluzavkou a houpačkou, gril, úschova kol. Po dohodě možnost kempování u chalupy ve vlastním stanu či karavanu.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 2 noci 1.700 Kč/chalupa/noc, 3-5 nocí 1.550 Kč/chalupa/noc, 6 a více nocí 1.400 Kč/chalupa/noc (tj. při 7 osobách 200 Kč/os/noc). Silvestr (31.12.-1.1.): 3.000 Kč/chalupa/noc. Každá další osoba nad 8 osob (ve vlastním stanu, karavanu apod.) 150 Kč/os/noc. Pes (jen po dohodě!) 100 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií).
Adresa: Hájenka Kozlov, Strakov 101, 570 01 Strakov u Litomyšle. Majitel: Městské lesy Litomyšl. Správce chaty: Miroslav Kuta.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hájenka Kozlov, Strakov u Litomyšle
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...