– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Terénní středisko Hájenka, Vsetín - Semetín

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Terénní středisko Hájenka, Vsetín - Semetín

Terénní středisko Hájenka [Zvětšit - nové okno]
32 0
Umístění: V Hostýnských vrších, na okraji Vsetína a jeho části Semetín. Autobusová zastávka Semetín, konečná 700 m. Centrum Vsetína (vlaková stanice, muzeum, zámek, plavecký bazén) 7 km (po turistických trasách). V okolí je možnost cykloturitiky a turistiky, v zimě běžeckého lyžování.
Ubytování: Bývalá hájenka přebudovaná v terénní středisko vsetínského centra volného času. V chalupě je 32 lůžek ve 4 podkrovních vícelůžkových pokojích a jednom 2-lůžkovém pokoji. Na pokojích jsou postele, nutný je vlastní spacák a přezůvky. Společenská místnost a jídelna s krbem, kuchyň (vybavená pro vaření a stravování 40 osob), soc. zařízení (sprchy, WC), sušárna. Vytápění ústředním topením. V Hájence je telefonní automat (nefunguje zde kvalitně ani jeden mobilní operátor). Hájenka je k dispozici skupinám mládeže (s vedoucím) i dospělým, pronajímá se vždy celá.
Cena: Celoročně: 120 Kč/os/noc, minimálně však 2.300 Kč/hájenka/noc. Využití kuchyně 250 Kč. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků i energií) a platné i při pronájmu jen na 1 noc.
Adresa: Terénní středisko Hájenka (chalupa Hájenka Na Novém světě), Vsetín - Semetín. Provozovatel: Alcedo - středisko volného času Vsetín, Záviše Kalandry 1095, 755 01 Vsetín. Kontaktní osoby: Filip Mareš, Bc. Jaroslav Hlinský.
Poznámky: Středisko je od roku 2016 trvale obsazené.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Terénní středisko Hájenka, Vsetín - Semetín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...