– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hájovna Svatý Tomáš, Přední Výtoň - Svatý Tomáš

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Hájovna Svatý Tomáš (960 m), Přední Výtoň - Svatý Tomáš

Hájovna Svatý Tomáš [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: Na Šumavě na začátku odlehlé vesničky Svatý Tomáš, 600 m pod zříceninou Vítkův hrádek. Vodní nádrž Lipno (koupání, projížďky lodí) 6 km. Okolí je vhodné pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, v zimě lyžování (lyžařská středika Lipno, rakouské Hochficht, Sternstein).
Ubytování: Bývalá hájovna s apartmánem a dvěma pokoji. Zahrada (houpačka se skluzavkou, malé pískoviště). K zapůjčení dětská postýlka a židlička. Celá hájovna je nekuřácká. Apartmán: obývací pokoj (2-lůžková rozkládací pohovka), ložnice (4 lůžka), hala, vybavená kuchyň (sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice s mrazničkou, nádobí), WC, koupelna (vana, pračka). Velký pokoj: 3 lůžka, možnost přistýlky, koupelna (WC, sprcha), TV. Malý pokoj: 2 lůžka, koupelna (WC, sprcha), TV. Pokoje mají společnou kuchyňku (plotýnkový el.vařič, lednička s mrazáčkem, rychlovarná konvice, mikrovlnka, nádobí).
Cena: Celoročně: apartmán 1.500 Kč/apartmán/noc (jen 1-4 osoby 1.300 Kč/apartmán/noc), malý pokoj (2 osoby) 600 Kč/pokoj/noc, velký pokoj (3+1 osoba) 900 Kč/pokoj/noc (přistýlka 200 Kč/noc). Celá hájovna 3.000 Kč/noc. Psi (po dohodě) 100 Kč/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i energie a rekreační poplatek) a platí při ubytování min. na 2 noci (i v sezóně).
Adresa: Hájovna Svatý Tomáš (penzion Svatý Tomáš), Barbora Perfollová, Svatý Tomáš 122, 382 73 Přední Výtoň - Svatý Tomáš
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hájovna Svatý Tomáš, Přední Výtoň - Svatý Tomáš
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...