– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Rekreační středisko Hálův mlýn, Lažánky

100 % (4)

Rekreační středisko Hálův mlýn, Lažánky

mob. +420 606 036 621 haluv.mlyn@seznam.cz
Rekreační středisko Hálův mlýn [Zvětšit - nové okno]
190 80
Umístění: V krásném údolí Bílého potoka, v přírodním parku, který se táhne od Veverské Bítýšky až k Velké Bíteši. Středisko se nachází 8 km od Veverské Bítýšky proti proudu potoka, směrem na výletní osadu Šmelcovna. Tok potoka lemuje pohodlná cesta, vhodná pro pěší i cyklisty. V zimě jsou v údolí Bílého potoka ideální podmínky pro jízdu na běžkách. Brno 30 km.
Ubytování: Rekreační středisko s ubytováním v pokojích (1- až 9-lůžkových), menších chatkách (starší 10x3 lůžka, novější 11x4 lůžka), velkých chatkách (4x6 lůžek) a ve vlastních stanech a karavanech. Pokoje a velké chaty mají vlastní koupelnu a WC, menší chatky mají společné soc. zařízení. Ve středisku je restaurace s letní terasou (až 250 míst), venkovní bazén, 2 sportovní hřiště, ohniště. Rekreační středisko je plně bezbariérové. Vhodné pro pořádání svateb, soukromých i firemních večírků (do 200 osob), škol v přírodě.
Cena: Celoročně: malé chatky 290 Kč/os/noc (dítě do 12 let 250 Kč/noc), nové chatky 320 Kč/os/noc (dítě 280 Kč/noc), pokoje v budově 350 Kč/os/noc (dítě 300 Kč/noc), velké chaty (6 osob) 1.600 Kč/chata/noc, stan 60 Kč/stan/noc + 60 Kč/os/noc (dítě 40 Kč/noc), karavan 180 Kč/karavan/noc (s přípojkou 280 Kč/noc) + 60 Kč/os/noc (dítě 40 Kč/noc). Pes (pouze v chatce) 40 Kč/noc. Ceny jsou konečné (vč. povlečení a rekreačního poplatku) a platné i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Rekreační středisko Hálův mlýn a kemp Hálův mlýn (též Vaverkův mlýn), Lažánky 42, 664 71 Lažánky u Veverské Bítýšky. Jednatel: Martin Řehořík. Kontaktní osoba: Martina Balážová. Vedoucí restaurace: Daniel Reiter. Dávný název: Mlýn na Podolí.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(17. 7. 2019, 10.46)
Katastofální jednání. Chtěli jsme s přítelem, jet na týdenní pobyt s polopenzí. Nejdříve jsem napsala email, na který vůbec nikdo nereagoval. Ale moc se nám libili jejichy stránky. Tak jsem napsala na FB, po pár hodinách odepsali. Domluvili jsme si termín, ale bohužel bez polopenze, že tu v ten týden nedělají, což nám nevadilo. A počítali jsme s tím. Pak se ale dlouho nikdo neozýval, tak jsem psala znovu a dozvěděli jsme se, že s námi vůbec nepočítají, protože v ten termín tam bude mít někdo svatbu. Což chápeme, že z toho budou mít větší obnos, než ze dvou osob. Každopádně nic nemění na tom, že nás o tom mohli kontaktovat. Kdyby jsme tam nenapsali znovu, tak by jsme tam jeli uplně zbytečně. Opravdu nedoporučuji, komunikace je příšerná.
(3. 1. 2017, 06.51)
Naprosto neprofesionální a ubohé jednání. Měly jsme zde rezervovanou chatu pro 6 lidí k pobytu na silvestra, vše nám bylo telefonicky potvrzeno píšeme si vás a uvidíme se na silvestra. V den ubytování jsme dorazily na místo a bylo nám obsluhou v restauraci řečeno, že pro nás žádnou chatu nemají, že ji dali někomu jiném. Nebyly nám to schopni zavolat dopředu ani nám zavolat jakoukoli odpovědnou osobu. Způsobily nám nemalé problémy a velkou finanční ztrátu. Doporučuji si tomuto středisku vyhnout.
Čistota40 %Okolní prostředí70 %Stravování10 %
100 % (11. 8. 2014, 20.01)
Uživatel zde byl ubytován od 3. srpna 2014 do 8. srpna 2014.
Super pobyt se 4 vnoučaty,vždy ochotný personál,,pěkné okolí,no a hlavně nám přálo počasí,doporučujeme.
100 % (10. 2. 2013, 20.31)
Uživatel zde byl ubytován od 30. července 2012 do 3. srpna 2012.
Byli jsme ubytovani v nové budově a byli jsme překvapeni jak perfektní a útulné tyto pokoje jsou.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Hálův mlýn, Lažánky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby