– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Hela, Velká Lomnica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování v soukromí Hela [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V podhorí Vysokých Tatier, v tichej časti podtatranskej obce Veľká Lomnica. V blízkom okolí obchody, reštaurácie, vinárne, záhradné pivárne, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň. Autobus 300 m, železnica 800 m. V obci tenisové kurty, golfové ihriska, koniareň, jazdecký areál. V širšom okolí: tur. chodníky, lyž. strediska (Štrbské pleso, Lomnica, Starý Smokovec, Skalnaté pleso), termálne kúpaliska, jaskyne, pltníctvo.
Ubytování: Privát (apartmán) max. pre 6 osôb. V apartmáne sú dve 3-lôžkové izby vybavené FTV s káblovým príjmom, WiFi internet + notebook, kompletne zariadená kuchyňa (plynový sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, rychlovarná kanvica), šatník, kúpeľňa a WC. Záhradné sedenie s krbom, grilom a nádhernou panorámou Vysokých Tatier. Ubytovanie je v prevádzke iba v letnej sezóne (mesiace 05-09).
Cena: Letné prázdniny (mesiace 07, 08): 9 EUR/os/noc. Mimosezóna: 8 EUR/os/noc. Deti do 10 rokov zľava 25-50 %. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri pobyte 2 a viac osôb v celom apartmáne na 4 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne). Pri pobytoch na 2-3 noci príplatok do 20 %. Ceny sú vrátane energií, vody, posteľného prádla, ručníkov. Internet + notebook a parkovanie auta v chránenom priestore objektu je grátis.
Adresa: Privát HELA (penzion Hela), Miroslav Hrušovský, Záhradná 442, 059 52 Veľká Lomnica
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Hela, Velká Lomnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby