– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Hotel Club, Vranovská Ves

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Hotel Club, Vranovská Ves

Hotel Club [Zvětšit - nové okno]
93
Umístění: V centru malé obce Vranovská Ves, 50 m od hlavní silnice Praha - Vídeň. Nedaleko od Vranovské přehrady (10 km) a nedotčené přírody Národního parku Podyjí. Okolí hotelu je ideální pro pěší i cyklistickou turistiku (cyklotrasy spojené s návštěvou blízkých vinných sklípků).
Ubytování: Hotel s 33 příjemně zařízenými pokoji (1x1, 13x2, 10x3, 9x4 lůžka). Každý pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením (sprchový kout, umývadlo, WC), telefonem, rádiobudíkem a barevným televizorem. Příjemné posezení ve stylové lovecké restauraci. Kongresový sál pro 80 osob. V hotelu je krytý bazén a sauna ve stylu římských lázní. Před hotelem je travnaté hřiště na kopanou a hřiště na volejbal.
Cena: Pokoje: 1-lůžkový 600 Kč/noc, 2-lůžkový 900 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 1.220 Kč/noc, 4-lůžkový 1.500 Kč/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek) a platí celoročně (i v hlavní sezóně), i při pobytech jen na 1 noc.
Adresa: Hotel Club (Club Hotel), Irena Velebová, Vranovská Ves 38, 671 51 Vranovská Ves
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Club, Vranovská Ves
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...