– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Družba, Velké Kapušany

30 % (1)
+421 566 385 130, mob. +420 905 611 304 bosakmilan@gmail.com
Hotel Družba [Zvětšit - nové okno]
56 0
Umístění: V centre Veľkých Kapušian na Zemplíne. Autobusová stanica 750 m. Vhodné aj pre turistov pri cestách na Ukrajinu (hraničný priechod pre cyklistov a peších turistov Veľké Slemence 9 km).
Ubytování: Moderný zrekonštruovaný hotel s tradíciou už od roku 1962. Hotel má kapacitu 56 lôžok v 2-posteľových izbách. V hoteli sú 3 druhy izieb: robotnícke izby (15x, na izbách je iba umývadlo, soc. zariadenie je spoločné), hotelové izby (9x, izby s vlastným soc. zariadením, TV a WiFi) a apartmány (3x, komfortne vybavené izby s WiFi). Pytliacka reštaurácia Sahara (charakteristické jedlá z nášho regiónu, aj ponuky z poľovníckej a rybárskej kuchyne), spoločenský sál (radi usporiadame rodinné a firemné oslavy). Poskytujeme aj chranené parkovisko s garážmi.
Cena: Robotnícka ubytovňa: 15,40 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Hotelové izby: štandard 19,80 EUR/os/noc, premium 29,70 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Ceny sú konečné (obsahujú DPH, poplatok pre mesto, parkovanie aj posteľnú bielizeň) a platné celoročne, aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.
Adresa: Hotel Družba a reštaurácia Sahara, Zelená 1, 079 01 Veľké Kapušany. Prevádzkový manažér: Katarína Bosáková. Kontaktná osoba: Milan Bosák.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

30 % (8. 12. 2018, 12.24)
Uživatel zde byl ubytován od 6. prosince 2018 do 7. prosince 2018.
Za cenu 15 € na noc a podľa popisu na internete človek čaká oveľa viac.Najprv sme zistili, že ani po telefonickej rezervácii izby sme vlastne žiadnu izbu rezervovanú nemali, nezapísali nás do knihy, tak sme sa zľakli, že nakoniec ani nebudeme mať kde spať. Po príchode na izbu nastalo sklamanie - koberec vysávač nevidel dlho, podlahy tiež nie extra čisté, umývadlo neutreté dlhú dobu, poháre na stolíku lepkavé, matrace na posteli staré, chladnička tiež. Televízor a pripojenie na wifi celkom fajn. Recepcia vyčančaná ako na zámku a na izbách nič moc. A vraj po renovácii! Tiež sú izby nad reštauráciou, takže pri akcii máte zaručené, že sa celú noc nevyspíte. Prístup personálu tiež nemôžem hodnotiť veľmi kladne. Výhodou je akurát parkovisko za hotelom.
Poměr cena / kvalita40 %Čistota30 %Personál40 %Okolní prostředí50 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Družba, Velké Kapušany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...