– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Heřmanovice, Heřmanovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Hotel Heřmanovice, Heřmanovice

Hotel Heřmanovice [Zvětšit - nové okno]
46 0
Umístění: V krásné přírodě Hrubého Jeseníku, ve středu obce Heřmanovice v údolí řeky Opavice. Příroda vybízí k procházkám, vyjížďkám na kole nebo na koních, k houbaření. Obchod 30 m, pošta 40 m. Vyjížďková koňská stáj Lidka 250 m. Cukrárna 500 m. Autobusová zastávka 120 m. Přímo u ubytovny se nachází 3 obecní hřiště.
Ubytování: Ubytovna turistického typu s kapacitou 46 lůžek ve 2- až 4-lůžkových pokojích. Pokoje jsou v 1. patře, nachází se v nich skříně, noční stolky, lůžka, umyvadlo, zrcadlo. Společná kuchyňka a soc. zařízení. V suterénu je kolárna a lyžárna. V přízemí je restaurace (kapacita 50 osob) s nekuřáckou jídelnou (30 osob) a sálem (60 osob). V restauraci je kulečník - karambol, stolní fotbálek, venku je letní zahrádka. V ubytovně i restauraci je wifi. Parkování u ubytovny. Možnost ubytování se psy.
Cena: Celoročně mimo Vánoce a Silvestr: 1 noc 200 Kč/os, 2 a více nocí 150 Kč/os/noc, týdenní pobyt s polopenzí 1.750 Kč/os. Pes 50 Kč/noc. Snídaně 70 Kč, polopenze 170 Kč, plná penze 270 Kč. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Vánoce (26.-30.12.): 250 Kč/os/noc, polopenze 250 Kč. Silvestr: 350 Kč/os/noc, polopenze 350 Kč. Platí se i neobsazená lůžka na pokojích. Ceny jsou konečné (vč. rekreačního poplatku, vytápění, povlečení).
Adresa: Turistická ubytovna Hotel Heřmanovice, František Šikula, Heřmanovice 135, 793 74 Heřmanovice
Poznámky: Hotel je od roku 2014 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Heřmanovice, Heřmanovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...