– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Horizont ***, Stará Lesná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Hotel Horizont ***, Stará Lesná

Hotel Horizont *** [Zvětšit - nové okno]
89 0
Umístění: Na hranici Tatranského národního parku, v rekreační části obce Stará Lesná. Okolí je vhodné pro lyžovaní a pro turistiku. Tatranská Lomnica 4 km, Starý Smokovec 8 km. Aquapark Aquacity Poprad 15 km. V dosahu se nachází i Pieninský národní park a Slovenský ráj.
Ubytování: Hotel s kapacitou 89 lůžek ve standardních pokojích (2- až 4-lůžkové), pokojích LUX (2- a 3-lůžkové) a apartmánu. Všechny pokoje mají vlastní LCD TV, koupelnu, WC, chladničku. Pokoje LUX a apartmán mají navíc výhled na Vysoké Tatry a vířivou vanu. Biliard, stolní tenis, tenisový kurt s umělým povrchem, fitness centrum. Součástí hotelu je relaxační centrum (sauna, parní koupel, vířivka). Hotel je vhodným místem pro rekreační a relaxační pobyty, ale i pro uspořádání seminářů a konferencí. Wifi připojení ve vstupní hale.
Cena: Balíček Relaxační pobyt: 2-lůžkový pokoj 29,50 EUR/os/noc (při obsazení obou lůžek), pokoj LUX příplatek 15 EUR/os/noc. Rekreační poplatek 0,5 EUR/os/noc. V cenách je zahrnuta polopenze (snídaně + 3-chodová večeře), celodenní vstupenka do Aquacity v Popradu (Thermal Packet), 20-minutová masáž, stolní tenis, biliárd, Relax centrum v hotelu. Nabídka platí do 20.12.2011. Minimální pobyt 2 noci. Při objednávce pobytu na 3 noci další noc zdarma.
Adresa: Hotel Horizont, Stará Lesná 178, 059 60 Tatranská Lomnica.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Horizont ***, Stará Lesná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...