– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horský wellness hotel Javorna a turistická ubytovna, Drienica

?? %

Horský wellness hotel Javorna a turistická ubytovna (530 m), Drienica

+421 514 891 200, mob. +421 905 901 010 info@hoteljavorna.sk
Horský wellness hotel Javorna a turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
257 0
Umístění: V krásnej prírode Čergova, na hornom konci rekreačnej dediny Drienica, 6 km od centra Sabinova a iba 1,4 km od spodnej stanice sedačkovej lanovky na Lysú. Autobusová zastávka 200 m. V zime dobré podmienky na lyžovanie (stredisko Drienica-Lysá) a bežkovanie, v lete na pešiu turistiku a cykloturistiku. Rebríky a vyhliadka nad starým lomom 1 km. Pútnicke miesto Ľutina 14 km.
Ubytování: Horský hotel s turistickou ubytovňou, reštauráciou, wellness centrom, krytým plaveckým bazénom (25 m) a letnou terasou s vonkajším bazénom a detským tobogánom. Na 3. podlaží sú hotelové 2-posteľové izby a apartmány, na 1. a 2. podlaží je turistická ubytovňa, všetky izby sú s vlastnou kúpeľňou. Reštaurácia s ponukou čerstvo pripravených jedál slovenskej aj zahraničnej kuchyne. Konferenčné miestnosti. Vitálny svet (suchá sauna, fínska sauna so soľnou inhaláciou, parná sauna, infrakabína, hydromasážna vaňa, teplý a studený bazén, soľná jaskyňa, masáže atď).
Cena: Turistická ubytovňa: štúdiové izby (3- až 5-lôžkové) 17,50 EUR/os/noc, študentské izby (6-lôžkové) 12 EUR/os/noc, platí sa aj neobsadená lôžka na izbe. Horský hotel: 2-posteľová izba 45 EUR/izba/noc (pri ubytovaní iba 1 osoby 35 EUR/izba/noc), 2-lôžkový apartmán 69 EUR/apartmán/noc (starožitný 99 EUR/apartmán/noc). Dieťa do 3 rokov zdarma, dieťa na prísteľke zľava 50 %. Izbový pes 10 EUR/noc. Parkovanie 2 EUR/noc. Raňajky kontinentálne 5,90 EUR. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Hotel Javorna** & Wellness (uvádza sa tiež Javorná), Drienica 501, 083 01 Drienica. Prevádzkovateľ: MXM, spol. s r. o. Odpovedná osoba: Miroslav Marton.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horský wellness hotel Javorna a turistická ubytovna, Drienica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...