– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Moravice, Malá Morávka - Karlov pod Pradědem

?? %

Chata Moravice (695 m), Malá Morávka - Karlov pod Pradědem

+420 554 721 170 (individuální hosté, rodiny), mob. +420 603 244 800 (školy, firmy, v prac. dny od 8 do 15 hod.) info@hotelkamzik.cz
Chata Moravice [Zvětšit - nové okno]
170 0
Umístění: V Karlově pod Pradědem, uprostřed překrásné krajiny Hrubého Jeseníku. Na okraji lesa, u žluté značky vedoucí do horní části bikeparku Kopřivná a dále na Ovčárnu pod Pradědem. Jen 100 m od partnerského hotelu Kamzík s lanovým centrem, vnitřním i venkovním wellness komplexem a bazénem.
Ubytování: Chata (penzion) s příjemným ubytováním turistického typu. Pokoje jsou 2- až 8-lůžkové, všechny nově zrekonstruované, nově vybavené a s vlastním sociálním zařízením. Dále studio 3+1 (4 lůžka + 2 přistýlky, s vlastní kuchyní, obývákem a 2 ložnicemi) a studio 2+1 v budově A (4 lůžka + 2 přistýlky, 2 ložnice, vybavená kuchyně, koupelna). V chatě je jídelna, možné posezení u vnitřního krbu, lyžárna, úschova kol, stolní tenis. Jídelna s domácí kuchyní jako od babičky. Zázemí a služby pro školy v přírodě, lyžařské zájezdy, sportovní skupiny, učebny pro školní skupiny. Před chatou je venkovní bazén, zahrada s trávníkem a asfaltovými plochami pro hry dětí, venkovní posezení. Parkování zdarma. Hosté mají k dispozici veškeré sportovní zázemí centrálního hotelu Kamzík včetně wellness za zvýhodněnou cenu.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: s polopenzí cca 990 Kč/os/noc dle obsazenosti, i při ubytování jen na 1 noc, přes víkend min. 2 noci. Silvestr s wellness a programem: 3 noci 7.500 Kč/os/pobyt (dítě do 12 let 3.000 Kč). Pes 500 Kč/noc. Rekreační poplatek 21 Kč/os/noc. Dítě do 3 let 200 Kč/noc. Ceny jsou včetně DPH, povlečení, energií i parkování. Ceny platí při ubytování 2 a více osob.
Adresa: Chata Moravice (dříve uváděno jako horský hotel Moravice), depandance hotelu Kamzík, Malá Morávka 251 (na hranici části obce Karlov pod Pradědem), 793 36 Malá Morávka. Kontaktní osoba: Milan Vitula, ředitel hotelu Kamzík.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Moravice, Malá Morávka - Karlov pod Pradědem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...