– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horský penzion U Johnů, Petrovice - Nakléřov

?? %

Horský penzion U Johnů (680 m), Petrovice - Nakléřov

mob. +420 737 753 627 (p. John), +420 732 650 705 (pí. Schichtová) pensionujohnu@seznam.cz
Horský penzion U Johnů [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: V horské osadě Nakléřov na východním okraji hřebene Krušných hor, 250 m od Nakléřovského průsmyku, 800 m od vyhlídkového vrcholu Nakléřovská výšina a 3 km od sjezdu z dálnice D8. Dále na západ již pokračují Labské pískovce s masivem Děčínského Sněžníku. Vesnička Tisá (východisko do Tiských stěn) 9 km. Hraniční přechody Breitenau - Krásný Les 8 km a Petrovice - Bahratal 8,4 km. Lyžování v nedaleké Telnici (skiareál Zadní Telnice) 7 km. Trasa na běžky vede přímo od hotelu. Koupání v přírodním rybníce s průzračnou vodou 3 km.
Ubytování: Rodinný horský penzion s cenově dostupným ubytováním pro turisty, s výhledem na Děčínský Sněžník přímo z oken pokojů. V penzionu jsou 2- až 5-lůžkové pokoje, každý s vlastní koupelnou, větší (rodinné) pokoje mají 2 místnosti. Bezplatné Wi-Fi. Bezplatné parkoviště přímo před penzionem, hlídané kamerovým systémem. Nabízíme i službu rozvozu hostů (auto si necháte u nás a my vás zavezeme na začátek výletu). Restaurace (kapacita 30 míst) s možností plné penze pro větší skupiny (25 a více osob, po předchozí domluvě), salónek (též pro 30 osob), možnost pořádat svatby, oslavy, konference.
Cena: Všechny ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: pokoj 2-lůžkový 1.090 Kč/pokoj/noc (jen 1 osoba na pokoji 700 Kč/pokoj/noc), 4- až 5-lůžkový 1.800-2.400 Kč/pokoj/noc (podle druhu pokoje). Ceny jsou konečné (včetně povlečení a rekreačních poplatků) a platné celoročně, i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Pension U Johnů (bývalý hotel Napoleon či U Napoleona), Nakléřov 206, místní část Krásný Les, 403 37 Petrovice. Majitelé: Martin John a Simona Schichtová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horský penzion U Johnů, Petrovice - Nakléřov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...