– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horský hotel Pusté Pole, Telgárt - Pusté Pole

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Horský hotel Pusté Pole [Zvětšit - nové okno]
25
Umístění: V horskej osade Pusté Pole pod Kráľovou hoľou, v krásnej tichej prírode na pomedzí Nízkych Tatier a Slovenského raja, iba 100 m od hlavnej cesty medzi Telgártom a Dobšinskou Ľadovou Jaskyňou. V mieste je vlaková zastávka Vernár (250 m) na trati Červená Skala - Margecany.
Ubytování: Horský hotel s kapacitou 25 lôžok v 8 izbách a apartmánoch. Izby (2x2, 2x3 lôžka, 1x3 lôžka + 2 prísteľky) aj apartmány (1x2, 2x3 lôžka + prísteľka) sú vybavené vlastným sprchovým kútom, WC a televízorom. V hoteli je k dispozícii veľká kuchyňa, v ktorej si môžu hostia pripraviť jedlo, a veľká spoločenská miestnosť. Parkovanie pri hoteli. Hotel je bývalý poľovnícky zámoček situovaný do lona panenskej prírody. Po II. svetovej vojne v ňom bola lesnícka škola, dnes je zrekonštruovaný ako horský hotel.
Cena: Leto (1.5.-30.9.): 2-lôžková izba 16 EUR/izba/noc, 3-lôžková 24 EUR/izba/noc, 2-lôžkový apartmán 24 EUR/apartmán/noc, 3-lôžkový 36 EUR/apartmán/noc, prísteľka 7 EUR/noc. Zima (1.10.-30.4.): 2-lôžková izba 22 EUR/izba/noc, 3-lôžková 33 EUR/izba/noc, 2-lôžkový apartmán 30 EUR/apartmán/noc, 3-lôžkový 43 EUR/apartmán/noc, prísteľka 7 EUR/noc. Deti do 3 rokov zadarmo bez nároku na lôžko. Ceny sú vrátane DPH.
Adresa: Horský hotel Pusté Pole (bývalý poľovnícky zámoček Pusté Pole, kaštiel Pusté Pole), Pusté Pole 1, 976 73 Telgárt. Prevádzkovateľ: LESY Slovenskej republiky, š.p., Odštepný závod Beňuš, Beňuš č. 455, 976 64 Beňuš. Kontaktná osoba: Anna Turčinová.
Poznámky: Horský hotel již neslouží pro ubytování veřejnosti (stav z roku 2020).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horský hotel Pusté Pole, Telgárt - Pusté Pole
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...