– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Pytloun Hotel, Liberec - Rochlice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Pytloun Hotel [Zvětšit - nové okno]
70
Umístění: V Liberci, v místní části Rochlice. Zastávka liberecké MHD je přímo před hotelem. Vlaková zastávka Liberec-Rochlice 500 m.
Ubytování: Hotel s kapacitou 70 osob. 2- až 4-lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, lednicí, rychlovarnou konvicí, nádobím, LCD/SAT TV a WIFI. Plně vybavené kuchyně s pračkou a žehličkou v každém patře. Apartmány (1- až 3-pokojové) s kompletně vybavenou kuchyní, soc. zařízením, LCD/SAT TV a WIFI. Nadstandardní pokoj s hydromasážní vanou, minibarem, postelí s nebesy. Stylová restaurace (65 míst). V létě venkovní terasa (90 míst) s dětským koutkem a zahrada s lavičkami. Recepce otevřena 24 hodin denně.
Cena: 2- až 4-lůžkové pokoje: 1-7 nocí 467-550 Kč/os/noc, 8-29 nocí 400-500 Kč/os/noc, 30 a více nocí od 325 Kč/os/noc. U apartmánů přirážka 50-100 Kč/os/noc. Děti 4-12 let 100 Kč/dítě/noc. Při ubytování jen 1 osoby na pokoji příplatek. Denně zdarma káva a čaj. Snídaně (švédský stůl) 99 Kč, polopenze 218 Kč, plná penze 317 Kč. Ceny jsou konečné (obsahují i DPH a rekreační poplatek).
Adresa: Pytloun Hotel Liberec (hotel Pytloun), Hodkovická 206/39, 460 06 Liberec VI-Rochlice. Kontaktní osoba: Barbora Kestlerová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Pytloun Hotel, Liberec - Rochlice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...