– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Motel Špičák, Lučany nad Nisou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Motel Špičák [Zvětšit - nové okno]
27 0
Umístění: V Jizerských horách, v horské obci Lučany nad Nisou, u hlavního tahu na Harrachov, 200 m od středu obce a 3,5 km od Jablonce. Vlaková stanice Lučany nad Nisou 200 m (vhodné i pro přepravu běžkařů k lyžařským stopám a pro cyklisty). V blízkém okolí možnost sjezdového i běžeckého lyžování, bazén a aquapark v Jablonci i Liberci, pěší turisté ocení širokou síť rozhleden.
Ubytování: Hotel s restaurací. V hotelu je 5 pokojů s vlastním soc. zařízením (2x2, 2x3, 2x4, 1x5 lůžek, možnost až 4 přistýlek). Restaurace je celodenně otevřená, s TV, barem a kulečníkem. Nekuřácký salónek s krbem a barem (pro klidné posezení s dětmi, přáteli nebo obchodními partnery). Letní zahrádka. Pohodlné parkování před hotelem. Hotel je vhodný i pro svatby a firemní večírky.
Cena: Celoročně: 350 Kč/os/noc. Cena je konečná (obsahuje i rekreační poplatek) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Motel Špičák (též jako hotel Felina), Soňa Šimková, Lučany nad Nisou 688, 468 71 Lučany nad Nisou
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Motel Špičák, Lučany nad Nisou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...