– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatky u hotelu Tatrawest, Zuberec

?? %

Chatky u hotelu Tatrawest (820 m), Zuberec

mob. +421 911 300 495, +421 907 873 334 hotel@tatrawest.sk
Chatky u hotelu Tatrawest [Zvětšit - nové okno]
71 0
Umístění: V prekrásnom prostredí Západných Tatier - Roháčov, na hranici národného parku cca 1 km od konca obytnej časti Zuberca (rázcestie Prte a autobusová zastávka Zuberec, Šiška). Múzeum oravskej dediny na poľane Brestová 2 km, chata Zverovka 6 km, termálne kúpalisko v Oraviciach 12 km.
Ubytování: Turistické chatky pre menej náročných návštevníkov v areáli hotela Tatrawest. Chát je 5 (2x13, 3x15 lôžok). Chatky sú vhodné aj pre školské výlety, školy v prírode, tábory a lyžiarske kurzy. V každej je vlastné sociálne zariadenie (sprcha + WC), 2- až 4-lôžkové izby a sú vykurované, v dvoch je aj spoločenská miestnosť s TV a malá kuchynka. V hoteli je v reštaurácia (120 miest), denný bar (28 miest), letná terasa, lyžiareň, úschovňa bicyklov, stolný tenis, stolný futbal, biliard, konferenčná (spoločenská) miestnosť. Pred hotelom sú športové ihriská, detské ihrisko aj ohnisko.
Cena: Celoročne: 15 EUR/os/noc, min. 2 noci, min. 8 osôb v chatke. Silvester s príplatkom. Prenajíma sa vždy celá chatka. Pes 6 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Raňajky 8 EUR (dieťa 7 EUR), polpenzia 15 EUR (dieťa 13 EUR). Ceny sú vrátane DPH. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Pre návštevníkov LevneUbytovani.net naviac zľava 10 % z ceny ubytovania. Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Hotel Tatrawest - chatky, Pribiské 413, 027 32 Zuberec. Riaditeľ: Ing. Stanislav Urban. Kontaktná osoba: Patrik Matištík.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatky u hotelu Tatrawest, Zuberec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...