– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistický hotel TESLA, Bžany - Valkov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turistický hotel TESLA, Bžany - Valkov

150 0
Umístění: V rekreačnej oblasti Domaša-Valkov v Nízkych Beskydách, 700 m od brehu jazera Domaša (priehrady Veľká Domaša).
Ubytování: Rekreačné stredisko (hotel) obsahujúci 3 pavilóny s izbami a centrálnu budovu. 150 miest v 2-, 3-, a 4-miestnych izbách. V každej izbe je vlastná kúpeľna (WC, sprcha, teplá voda), balkón a predsieň. Dva apartmány: priestor a pohodlie pre náročnejších. Reštauračno-konferenčná sála s domácou kuchyňou. Tanečný parket s pódiom, telocvičňa, TV miestnosť, miestnosť s krbom. Požičovňa športového náradia, biliard, ping-pongové stoly, ihriská na basketbal, detské ihrisko, parkovanie, lyžiarsky vlek EPV 300 m, minigolf, letný bazén. Rekreačné stredisko umožňuje organizovať školu prírody.
Cena: Izby: 2-lôžková 14,61 EUR/izba/noc, 3-lôžková 19,92 EUR/noc, 4-lôžková 23,90 EUR/noc. Apartmán: 2-lôžkový 16,60 EUR/apartmán/noc, 4-lôžkový 33,19 EUR/noc. Prístelka 5 EUR/noc. Plná penzia 7,30 EUR, polpenzia 4,65 EUR. Ceny sú vrátane DPH.
Adresa: Turistický hotel TESLA (rekreačné stredisko Tesla, turistická ubytovňa Tesla), Michal Viravec, Domaša - Valkov. Prevádzkovateľ: Valkov - KOVO ,s.r.o., Hviezdoslavova 37/46, 091 12 Stropkov.
Poznámky: Od 1.1. 2012 je zariadenie mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistický hotel TESLA, Bžany - Valkov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...