– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Vratimov, Vratimov u Ostravy

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Vratimov [Zvětšit - nové okno]
30 30
Umístění: V Ostravě, blízko průmyslové zony Hrabová, 9 km jižně od centra Ostravy a 10 km od Havířova i Frýdku-Místku. Hned za hotelem je cyklistická stezka, kde si můžete užít procházku kolem řeky.
Ubytování: Nově zrekonstruovaný hotel s kapacitou 30 lůžek v 1-, 2- a 3-lůžkových pokojích a 4- a 5-lůžkovém apartmánu. Pokoje i apartmány jsou s vlastní koupelnou, satelitní TV, lednicí a WiFi připojením. V hotelu je vlastní restaurace. Parkoviště hlídané kamerou.
Cena: Celoročně: 1-lůžkový pokoj 950 Kč/noc, 2-lůžkový 1.250 Kč/pokoj/noc (pro milenecký pár na 3 hodiny 500 Kč), 3-lůžkový 1.750 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový apartmán 2.000 Kč/apartmán/noc, 5-lůžkový 2.500 Kč/apartmán/noc (na 11 a více nocí 1.800 Kč/noc). Snídaně 150 Kč. Po celý den káva a čaj zdarma. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Hotel Vratimov, Jeong-Joo Cho, Nádražní 704/22, 739 32 Ostrava-Vratimov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Vratimov, Vratimov u Ostravy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...