– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační dům Hubina, Trávnica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Rekreační dům Hubina [Zvětšit - nové okno]
11 0
Umístění: V Trávnici, 4,9 km od termálného kúpaliska Podhájska. V blízkosti sa nachádza autobusová zastávka. V Šuranoch je prírodné štrkovisko Tona, možnosť lovu rýb a kúpania. V Nových Zámkoch je kúpalisko Štrand. V Trávnici stravovanie v reštauračných zariadeniach.
Ubytování: Rekreačný dom s dvoma samostatnými apartmánmi (6 lôžok + 5 lôžok). V každom apartmáne je vlastná kúpelňa, kuchyňa (chladnička, elektrický sporák s rúrou, rychlovarná konvica), TV+SAT. Parkovanie vo dvore. Samostatná oddelená terasa s posedením a hojdačkou. Možnosť opekania a grilovania. Na trávniku možnosť loptových hier, pre deti šmyklávka s pieskoviskom a hračkami do pieskoviska. Penzión je v prevádzke iba cez leto (v mesiacoch 05-09).
Cena: Celá sezóna: 9 EUR/os/noc, deti 2-10 rokov 8 EUR/os/noc, do 2 rokov zadarmo. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc, posteľnú bielizeň a energie) a garantované pri ubytovaní 2 a viac osôb v apartmáne na 3 a viac nocí (aj cez letné prázdniny).
Adresa: Penzión Hubina, Marek Hubina, Brezová 55/577, 941 46 Trávnica
Poznámky: Ubytovanie je dočasne mimo prevádzky (stav 08/2023).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační dům Hubina, Trávnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...