– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Janka, Mlynky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Janka [Zvětšit - nové okno]
18
Umístění: V nádhernom prostredí Slovenského raja v obci Mlynky, 350 m od lyžiarskeho strediska Mlynky-Gugel (zľava na vleky pre ubytovaných 15 % na celodenný lístok). Okolie ponúka možnosť nenáročných prechádzok po lese, zber lesných plodov, kúpanie v priehrade Dedinky a tiež náročné pešie túry do roklín a na planiny Slovenského raja. V blízkosti sú lyžiarske strediská Mlynky-Biele Vody, Telgárt a Vyšná Slaná.
Ubytování: Chatka a podkrovie rodinného domu. Chatka: 2 izby (2-lôžková a 4-lôžková, obe dve s prístelkom), soc. zariadenie, spoločenská miestnosť s TV, plne vybavený kuchynský kútik. Podkrovie: dve 3-lôžkové a jedna 4-lôžková izba, 2 soc. zariadenia, spoločenská miestnosť s TV a posedením, jedálenským stolom a plne vybavenou kuchynkou. Podkrovie má samostatný vchod.
Cena: Leto (15.6.-31.8.): 4 osoby 11 EUR/os/noc, 5 a viac osôb 10 EUR/os/noc. Zima (od Vianoc do Veľkej noci): 4 osoby 12 EUR/os/noc, 5 a viac osôb 11 EUR/os/noc. Mimosezona: 4 a viac osôb 9 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane energií a všetkých poplatkov) a platia pri ubytovaní na 3 a viac nocí. Pri ubytovaní 5 a viac osôb majú hostia k dispozícii celú chatku.
Adresa: Ubytovanie u Janky (Chata Janka), Jana Lapšanská, Mlynky 197, Mlynky
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Janka, Mlynky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...