– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování u Jozefa, Štrba

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování u Jozefa, Štrba

Ubytování u Jozefa [Zvětšit - nové okno]
15
Umístění: V podtatranskej obci Štrba, v tichej ulici na okraji dediny. Vlaková zastávka Štrba zastávka 2 km. Štrbské Pleso 14 km (východisko na túry do Vysokých Tatier, lyžiarske stredisko). Termálne kúpalisko AquaCity v Poprade 17 km.
Ubytování: Samostatný domček vo dvore rodinného domu s 4 izbami (2x2, 2x3 lôžka) a rodinným apartmánom (1x4 lôžka). Privát je vhodný aj pre rodiny s deťmi. V každej izbe je vlastná kúpelňa s WC a TV-SAT, spoločná je vybavená kuchyňa. V apartmáne sú dve 2-lôžkové izby, spoločenská miestnosť, TV-SAT, kúpelňa, WC a kuchyňa. Bezplatné WiFi. Na dvore je záhradné posedenie, gril, ohnisko, parkovisko. Zapožičiame bicykle a propagačné publikacie. Na požiadanie pripravíme raňajky alebo večeru.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 1 noc 12,50 EUR/os, 2 a viac nocí 10 EUR/os/noc (prístelka pre dieťa do 15 rokov 8 EUR/noc), pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe +2 EUR/noc. Silvester: 14 EUR/os/noc, min. 2 osoby, min. 2 noci. Pes 2 EUR/noc. Raňajky 2,50 EUR, polpenzia 7 EUR. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú stejné v apartmáne aj v izbách.
Adresa: Ubytovanie u Jozefa (privát u Jozefa), Jozef Koky, Janka Kráľa 690/10, 059 38 Štrba. Kontaktná osoba: Andrea Kokyová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování u Jozefa, Štrba
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...