– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Renata Jurinová, Habovka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Renata Jurinová, Habovka

Ubytování v soukromí Renata Jurinová [Zvětšit - nové okno]
11 0
Umístění: Na okraji obce Habovka smer Oravice (9 km), v tichom prostredí blízko lesa (30 m) a rieky Blatná (20 m) na úpätí pohoria Roháče. Meander Park Oravice 9 km. Lyžiarske strediská Habovka - Ruba 1 km, Zuberec - Milotín 2 km, Zuberec - Janovky 2 km, Roháče - Spálená 10 km. Množstvo turistických chodníkov a cestičiek aj pre náročných turistov, cyklistika. Oravská priehrada 25 km.
Ubytování: Rodinný dom s ubytovaním na samostatnom poschodí s vlastným vchodom. Izby: 2x 2-lôžkové (+ 2 prístelky) a 1x1-lôžková so spoločnou kúpelňou a WC, 1x 2-lôžková (+ prístelka) s vlastnou kúpelňou, chladničkou a TV. Spoločná kuchyňa spojená so spoločenskou miestnosťou (kuchynská linka, el. dvojplatnička, chladnička, varná kanvica, farebný TV). Parkovanie pri dome.
Cena: Celoročne: 6,50 EUR/os/noc (pre všetky izby) pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe, na 3 a viac nocí (aj cez hlavnú sezónu). Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok, povlečenie, energie, vykurovanie). Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Ubytovanie v súkromí (privát), Renata Jurinová, Blatná 328, 027 32 Habovka
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Renata Jurinová, Habovka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...