– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Karavany Sunny Lakes, Senec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Karavany Sunny Lakes, Senec

Karavany Sunny Lakes [Zvětšit - nové okno]
11 2
Umístění: V Senci, priamo na brehu Slnečných jazier, 100 m od vody. V tesnej blízkosti množstvo reštaurácií a bufetov, požičovňa vodných bicyklov a člnkov. V areáli sú detské ihriská a ihriská pre plážový volejbal. Vlaková a autobusová stanica Senec 3 minúty chôdze, centrum Senca 10 minút.
Ubytování: Dva komfortne vybavené karavány pre 3 a 4 osoby + v každom 2 prísteľky v predstane. V každom karavane je kompletne vybavená kuchynka a malá kúpelňa (umývadlo, jednoduchá sprcha). Predstan tvorí veľká predsieň s prístreskom proti slnku a ďalšia spálňa pre 2 osoby. K dispozícií su kempingové stoličky a stôl. Nové sociálne zariadenia (sprchy a toalety) sa nachádzajú priamo v kempe asi 80 m od karavanov. Karavany sú v prevádzke od 28.6. do 4.9., prípadne aj dlhšie podľa počasia.
Cena: Menší karavan (3+2 osoby): 33-42 EUR/karavan/noc. Väčší karavan (4+2 osoby): 35-45 EUR/karavan/noc. V hlavnej sezóne (mesiace 07, 08) len týždňové pobyty, mimo sezónu min. 3 noci. Naviac sa hradí správci kempu: parkovné 3 EUR/auto/noc, poplatok za osobu 3 EUR/noc (dieťa 6-15 rokov 1 EUR/noc), rekreačný poplatok 0,66 EUR/os/noc, el. prípojka 3 EUR/karavan/noc, žeton na sprchu 1 EUR. Povlečenie vlastné alebo za poplatok 5 EUR/os/pobyt. Platba je možná aj v českých korunách.
Adresa: Karavany Sunny Lakes, Jana Podhorská Fečková, Slnečné jazerá - juh, 903 01 Senec
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Karavany Sunny Lakes, Senec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...