– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování u Karla a Žanety, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování u Karla a Žanety [Zvětšit - nové okno]
13
Umístění: Vo Veľkom Mederi, v tichom prostredí pri lesoparku. Iba kúsok od promenády (pešia zóna, suveníry, pivné záhrady, cez víkend ochutnávky vín) a 750 m od hlavného vstupu do termálneho aquaparku.
Ubytování: Privát s kapacitou 13 osôb v 4 izbách (2x2, 1x3, 1x4 lôžka, 2 prísteľky). V každej izbe je TV a vlastná kúpeľňa, dve izby majú kompletne vybavenú kuchyňu. Spoločenská miestnosť pre zábavu, terasa na posedenie. Futbalové ihrisko pre deti, šmýkačky + hojdačky, kozub na opekanie. Parkovanie vo dvore. Prístup k internetu WiFi. Privát je v prevádzke celoročne okrem Vianoc.
Cena: Leto (mesiace 07, 08): 9 EUR/os/noc, uprednostňujeme týždenné pobyty a prenájom celého privátu (min. 11 osôb). Mimosezóna: 2-6 nocí 10 EUR/os/noc, 7 a viac nocí 9 EUR/os/noc, min. 2 osoby na izbe. Zima (topná sezóna): 10 EUR/os/noc, min. 2 noci, min. 2 osoby na izbe. Deti do 1,5 roka zadarmo, do 5 rokov 5 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň a veškeré energie sú v cene.
Adresa: Ubytovanie v súkromí u Karola a Žanety, Karol Orvos a Žaneta Orvosová, Dunajská ul. 24, Veľký Meder
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování u Karla a Žanety, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...