– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Karolína, Liberec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

20 % (2)
Penzion Karolína [Zvětšit - nové okno]
32 6
Umístění: V Liberci 2 minuty od tramvajové zastávky Janův důl, odkud je možné se do 15 min. dostat k akvaparku Babylon nebo i pod Ještěd. Četně restaurací v okolí. Blízko Tip Sport aréna, zimní stadion. Na Vápence (300 m) je krásné koupaliště s brouzdalištěm, velkou loukou a s občerstvením. Železniční zastávka Liberec-Horní Růžodol necelý 1 km.
Ubytování: Pro rodiny, studenty i dělníky. 4-lůžkové pokoje, všechny jsou vybaveny koberci a TV, nově vymalované. Společné soc. zařízení. V klidném prostředí se zahradou a terasou. Od konce roku 2009 v přízemí domu hospůdka s teráskou, kde vám i uvaříme.
Cena: Celoročně mimo Silvestra 150 Kč/os/noc, min. 2 osoby na 3 noci (mimo sezónu bez omezení počtu osob a nocí). Silvestr 250 Kč/os/noc. Dlouhodobé pobyty od 100 Kč/os/noc. Ceník není aktuální.
Adresa: Penzion Karolína, Karolíny Světlé 314/31, 460 07 Liberec 7
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

20 % (3. 11. 2014, 15.09)
Uživatel zde byl ubytován od 31. října 2014 do 2. listopadu 2014.
Přes inzerci na webu penzionu (vhodné pro sportovce, rodiny s dětmi, ...) se jedná primárně o dělnickou ubytovnu - tomu odpovídá čistota, o nějaké nekuřáckosti (a tímpádem vhodnosti pro dvě výše zmíněné skupiny hostů) nemůže být řeč. Během víkendu, kdy jsme z velké části obsadili penzion, byli dělníci sestěhovaní na zbylé dva pokoje. Ubytování zde zkrátka nedoporučuji.
20 % (15. 2. 2012, 23.06)
Uživatel zde byl ubytován od 10. února 2012 do 13. února 2012.
Za miniaturní "apartmán" (byl tvořen pouze jednou místností a kamrlíkem) jsme zaplatili 1000,- Kč za noc a dočkali jsme připravených pouze 3 postelí namísto 4, dále zimy (topení hřálo jen cca 10 min. každou hodinu) a cigaretového kouře a smradu (který pronikal do koupelny a potažmo celého "apartmánu" z chodby dírou ve zdi - zřejmě šlo o ventilaci ;-) ). Pokud penzion nabízí ubytování pro rodiny s dětmi měl by dle mého být nekuřácký nebo na svých stránkách upozornit na tento zjevný nedostatek. Apartmán ani celý penzion navíc nevynikaly čistotou. Poslední kapkou bylo, že po havárii netekla v nejvyšším patře, kde je umístěn "apartmán" voda. V nižších patrech trochu tekla studená voda, ale výsledek byl, že jsme se nemohli umývat v naší koupelně a záchod jsme museli používat v nižším patře (hned vedle "kuřárny" a společný), přestože jsme si zaplatili za koupelnu vlastní. Paní majitelka neměla ani tolik slušnsoti, aby nabídla slevu za ubytování, které zcela jistě nedosahovalo zaplacené ceny, zvláště když započtu i další zde uvedené nedostatky. Zkrátka toto ubytování nikomu nedoporučuji, i zadarmo by to bylo drahé. ;-(

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Karolína, Liberec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...