– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Areál zdraví a sportu, Dolní Čermná

?? %
mob. +420 605 475 695 areal@dolni-cermna.cz
Areál zdraví a sportu [Zvětšit - nové okno]
136 0
Umístění: V přírodě na okraji Dolní Čermné v podhůří Orlických hor, mezi Lanškrounem a Letohradem.
Ubytování: Rekreační areál s kempem, chatkami, ubytovnou a mnoha sportovišti. V hlavní budově je kuchyňka, společenská místnost s TV a sociální záření, bezplatné parkování na parkovišti v areálu. V areálu je hřiště na plážový volejbal, fotbalové hřiště, antukové kurty, tělocvična a další. Restaurace s letní terasou, WiFi, minigolf. Ubytovna (42 lůžek): celoroční provoz, v přízemí 8 pokojů se společným soc. zařízením, v patře společenská místnost s TV a kompletně vybavená kuchyňka, bezplatné parkování u ubytovny, zákaz vstupu se zvířaty. Chatky (76 lůžek) a bungalovy (18 lůžek): 14x 4-lůžková, 4x 5-lůžková, bungalovy se 4 pokoji po 3 až 5 lůžkách.
Cena: Chatky a bungalovy: 3 a více nocí 180 Kč/os/noc, jen 1-2 noci 210 Kč/os/noc, děti do 4 let zdarma, povlečení je v ceně. Kemp: osoba 60 Kč/noc, stan 60 Kč/noc, karavan nebo obytné auto 60 Kč/noc, pes 30 Kč/noc. Ubytovna: 270 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc), při větším počtu ubytovaných nebo při delším pobytu sleva, ubytováno musí být alespoň 25 osob, povlečení je v ceně.
Adresa: Areál zdraví a sportu (AZAS), Dolní Čermná 243, 561 53 Dolní Čermná. Provozovatel: Městys Dolní Čermná. Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Veselá.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Areál zdraví a sportu, Dolní Čermná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...