– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Kemp U Vody, Dolní Věstonice

?? %
mob. +420 774 369 156 (kemp), pevná +420 519 517 619 (hotel) kemp@ulangru.cz
Kemp U Vody [Zvětšit - nové okno]
26 0
Umístění: Na okraji Dolních Věstonic, u silnice na Pavlov, přímo u vody Novomlýnských nádrží. V kempu se nachází přístaviště rekreační lodní dopravy Dolní Věstonice - kemp Langr. Přímo nad rekreačním areálem se nachází Národní přírodní památka Kalendář věků. Atraktivní zřícenina hradu Děvičky na Pálavě pěším výstupem 2 km.
Ubytování: Kemp s krásným výhledem na přehradu, s možností stanování, pobytu v karavanech či obytných autech i pronájmu chatek. Chatek je 7 (1x2, 2x3, 2x4, 2x5 lůžek), jsou dřevené, s venkovním posezením, vlastní lednicí a rychlovarnou konvicí. V areálu je společné sociální zařízení (WC, sprchy, umývárna), úschovna kol, ohniště, dětské hřiště, občerstvení s terasou s bezbariérovým přistupem. Ke kempu patří i zázemí wellness penzionu a rodinného vinařství s vinným sklepem (možnost degustací).
Cena: Chatky: 400 Kč/lůžko/noc, platí se i neobsazená lůžka v chatě, min. 2 noci (i v hlavní sezóně), povlečení, energie i 1 auto jsou v ceně, pro školní výlety bez povlečení 300 Kč/os/noc. Stany a karavany: osoba 150 Kč/noc (děti 3-12 let 80 Kč/noc, do 3 let zdarma), stan do 3 osob 100 Kč/noc, stan pro 4 osoby 150 Kč/noc, stan pro 5 a více osob 200 Kč/noc, auto 80 Kč/noc, motorka 50 Kč/noc, karavan nebo obytné auto včetně 2 osob 600 Kč/noc, elektrická přípojka 200 Kč/noc (ke stanu 150 Kč/noc), pes 80 Kč/noc, sprcha 30 Kč. Rekreační poplatek 20 Kč/os/noc (jen osoby nad 18 let). Ceny jsou včetně DPH.
Adresa: Autokemp U Vody (kemp Langr), Sklepní ev. č. 52, 691 29 Dolní Věstonice. Součást rodinného hotelu U Langrů. Provozovatelka: Pavlína Langrová.
Aktualizace:
Video: Prezentace Vinařství Ladislav Langr

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp U Vody, Dolní Věstonice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...