– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Kemp u penzionu Přehrada, Horní Dunajovice

?? %
mob. +420 777 826 919, +420 603 330 128 meznikovi@seznam.cz
Kemp u penzionu Přehrada [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Na okraji Jevišovické pahorkatiny, u hráze malé Dunajovické přehrady s travnatou pláží a písčitým břehem přímo vedle rekreačního střediska. Přehrada je oblíbeným místem rybolovu a přírodního koupání, je obklopena lesem, bez chatových osad. Do střediska vede asfaltová příjezdová cesta z Horních Dunajovic (3 km), vhodná i pro jízdu na kolečkových bruslích. Kolem přehrady vedou cyklostezky. Horní Dunajovice jsou centrem pěstování vína, každoročně zde probíhá Martinský košt a na Josefa degustace vín. V sousední vesnici Višňové se nachází zámek obklopený krajinářským parkem.
Ubytování: Kemp s 40 stanovacími místy, pro karavany elektrické přípojky. Společné soc. zařízení. Možnost občerstvení a stravování v restauraci přilehlého penzionu. Dětské hřiště. Možnost zapůjčení kol a sportovních potřeb. Dle možností dovoz a odvoz mikrobusem (rozvoz na další cyklostezky a návštěvu vinných sklepů). Kemp je v provozu mimo zimu (cca od konce 3. měsíce).
Cena: Celá sezóna: osoba 100 Kč/noc, stan 100 Kč/noc, karavan 140 Kč/noc, auto 40 Kč/noc, elektrická přípojka 130 Kč/noc. Bezplatné sprchy. Rekreační poplatek 7 Kč/os/noc. Ceny jsou platné i při pobytu jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Přehrada (rekreační středisko Přehrada) - kemp (camp), Horní Dunajovice 281, 671 34 Horní Dunajovice. Provozovatel kempu: Michal Mezník.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp u penzionu Přehrada, Horní Dunajovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby