– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Kemp Pávov, Jihlava - Pávov

?? %
mob. +420 776 293 393 camp@pavov.com
Kemp Pávov [Zvětšit - nové okno]
24
Umístění: U Pávovského rybníka na severním okraji Jihlavy, u rozcestí turistických tras, poblíž sjezdu z dálnice D1 (vhodné i pro přespání během dlouhé cesty). V rybníku je možnost koupání koupání i rybaření. V blízkém okolí aquapark Vodní ráj Jihlava, zábavní rodinné centrum Robinson Jihlava, jihlavské podzemí, středověké jihlavské hradby, cyklostezky. Telč (UNESCO) 30 km.
Ubytování: Kemp s rozlohou 17.000 m2, s chatičkami a možností stanování či pobytu ve vlastních karavanech. Dřevěné stany jsou skromné chatičky, v nichž jsou pouze dvě pryčny a lampička, není zde zásuvka do elektřiny, nutno mít svoji karimatku a spacák (případně můžeme na recepci zapůjčit samonafukovací karimatky). Společné bezbariérové toalety a sprchy, malá kuchyňka, prádelna, přípojky pro karavany a obytné vozy, bezplatné WiFi připojení, půjčovna paddleboardů. Kemp je v provozu v měsících 04-10.
Cena: Dřevěné stany (chatky): 500 Kč/chatka/noc (max. 2 osoby), i při ubytování jen na 1 noc, nutno vlastní karimatku a spacák. Stany a karavany: osoba 130 Kč/noc (dítě 6-14 roků 60 Kč/noc, mladší zdarma), pes, kočka 60 Kč/noc, stan 90 Kč/noc, karavan 110 Kč/noc, obytné auto 170 Kč/noc, elektrický proud 150 Kč/noc, auto 60 Kč/noc, motorka 40 Kč/noc, návštěva 50 Kč, i při ubytování jen na 1 noc. Sprchy zdarma. Rekreační poplatek 12 Kč/os/noc. Ceny platí po celou sezónu.
Adresa: Camp Pávov, 586 01 Jihlava - Pávov. Kontaktní osoba: Martin Matějů.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Pávov, Jihlava - Pávov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...