– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Vermi, Čenkovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Vermi [Zvětšit - nové okno]
61 0
Umístění: V Čenkovicích pod Suchým vrchem, v podhůří Orlických hor. Sportovní lyžařské centrum 200 m, obchod 70 m, restaurace U Václava 80 m, zastávka autobusů 30 m. V okolí Čenkovic bývají strojově upravované běžecké tratě (oblast Buková hora - Suchý vrch).
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 61 lůžek v 5 velkých pokojích po 8 lůžkách se společným soc. zařízením a 7 apartmánech po 3 lůžkách s vlastním soc. zařízením. V ubytovně je jídelna, bar (občerstvení s posezením), TV+SAT, WiFi internet, video, sauna, stolní tenis, šipky, půjčovna kol a her. Před ubytovnou je bazén a venkovní posezení. K ubytovně náleží vlastní parkoviště. Areál poskytuje výhodné podmínky pro zimní lyžařské výcviky, jarní a podzimní školy v přírodě a letní tábory. Ubytování je možné i pro jednotlivce.
Cena: Léto a mimosezóna (21.3.-18.12.): pokoje 180 Kč/os/noc, apartmány 210 Kč/os/noc. Zima (7.1.-20.3.): pokoje 185 Kč/os/noc, apartmány 240 Kč/os/noc. Vánoce a Silvestr (19.12.-6.1.): pokoje 250 Kč/os/noc, apartmány 310 Kč/os/noc. Rekreační poplatek obci Čenkovice 11 Kč/os/noc. Nic dalšího se nepřiplácí (ceny jsou včetně DPH, povlečení i energií). Ceny v pokojích platí při ubytování 2 a více osob na 3 a více nocí, v apartmánech i při ubytování jen 1 osoby na 2 a více nocí.
Adresa: Penzion Vermi (dříve Školní turistická ubytovna Vermi nebo ŠTU Kimex), Čenkovice 15, 561 64 Jablonné nad Orlicí. Kontaktní osoba: pan Kovařík.
Poznámky: Čenkovice se někdy nesprávně uvádí jako Čeňkovice.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Vermi, Čenkovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...