– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Casa Don Rua, Krupka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Casa Don Rua, Krupka

Casa Don Rua [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: V historické části Krupky nedaleko Teplic. V Krupce je muzeum, kostel, zřícenina hradu. V blízkosti se nachází Krušnohorská magistrála (pěší turistika, cykloturistika, běžecké lyžování), lyžařský areál Komáří Vížka (lanovka 2 km), lázeňské město Teplice (7 km), poutní místo Bohosudov (2 km), štola Starý Martin (2 km). Vlaková stanice Bohosudov 2,5 km (do kopce), autobusová zastávka přímo před domem.
Ubytování: Rodinný dům, s probíhající rekonstrukcí. Spí se v nově vybudované podkrovní místnosti obložené dřevem (4 postele + 6 míst na matracích) a ve zrekonstruované místnosti v 2. patře (možnost přidání dalších míst na matracích). V přízemí je vybavená kuchyňka (spojená se sprchovým koutem), WC s umývadlem je samostatné. Možnost posezení u grilu v 1. patře. Rozlehlá zahrada za domem (zatím neupravená). Ubytování je určené pro skupiny dětí a mládeže z různých organizací (skautské výpravy, salesiánské chaloupky, turistické oddíly).
Cena: Léto (měsíce 05-10): 50 Kč/os/noc. Zima (měsíce 11-04): 70 Kč/os/noc. Zapůjčení lůžkovin +10 Kč/os/noc (pokud je nevyužijete, je nutné mít vlastní spacák + karimatku nebo prostěradlo). Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku a energií) a platí při ubytování 5 a více osob, i na jedinou noc.
Adresa: Klubovna Casa Don Rua, Mgr. Gabriela Šťastná, Husitská 84/56, 417 41 Krupka
Poznámky: Ubytování je od 11/2014 v rekonstrukci a neposkytuje ubytování.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Casa Don Rua, Krupka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...