– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Koleje Technické univerzity - hotelové ubytování, Liberec - Starý Harcov

?? %

Koleje Technické univerzity - hotelové ubytování (400 m), Liberec - Starý Harcov

+420 485 355 203, +420 485 355 250 (rezervace), +420 485 355 218 (recepce) hotel@tul.cz
Koleje Technické univerzity - hotelové ubytování [Zvětšit - nové okno]
800 0
Umístění: V klidné části Liberce Starý Harcov, na začátku Jizerských hor, 700 m od přehrady Starý Harcov, pod svahy Liberecké výšiny (rozhledna, restaurace). Autobusová zastávka MHD Univerzitní koleje 450 m. Historické centrum Liberce 2,5 km.
Ubytování: Univerzitní koleje s mmožností hotelového ubytování pro veřejnost. Celoročně je k dispozici 108 lůžek + 36 přistýlek, o letních prázdninách 400 lůžek (možno dále navýšit až na dvojnásobek). Na kolejích jsou pokoje buňkového typu. Každou buňku tvoří dva pokoje (2-lůžkové s přistýlkou ve formě vysouvacího lůžka), vlastní kuchyňka a koupelna. Recepce s nepřetržitým provozem. Bezplatné Wi-Fi. V kuchyňkách jsou lednice a el. vařič, bezplatně zapůjčíme rychlovarné konvice i menší nádobí (ne hrnce). Možnost objednání stravování v menze. Domácí mazlíčci po dohodě. Kola je možné umístit do předsíňky. Možnost využít tenisové kurty, posilovnu, stolní tenis.
Cena: Celoročně: 2 osoby na pokoji 295 Kč/os/noc (dítě nebo student 250 Kč/noc), jen 1 osoba 375 Kč/pokoj/noc (dítě nebo student 330 Kč/noc), přistýlka (výsuvné lůžko) 225 Kč/noc (dítě nebo student 220 Kč/noc), dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma. Rekreační poplatek 19 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně DPH, povlečení i energií.
Adresa: Koleje a menzy Technické univerzity v Liberci, 17. listopadu 590/14, 460 15 Liberec XV-Starý Harcov. Kontaktní osoba: Bc. Ladislava Palkovičová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Koleje Technické univerzity - hotelové ubytování, Liberec - Starý Harcov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby