– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Koliba Pod Horů, Dolní Bečva

90 % (1)
+420 571 647 167, mob. +420 607 709 601 info@kolibapodhoru.cz
Koliba Pod Horů [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: Pod masivem hory Radhošť v Beskydech, poblíž silnice z Rožnova pod Radhoštěm do Dolní Bečvy. Autobusová zastávka 400 m (možnost využití veřejné dopravy k vývozu na Pustevny, zpátky do koliby můžete přes Radhošť pěšky, na běžkách nebo třeba na bobech cca 10 km). Golfové hřiště 800 m. Skanzen v Rožnově 2,5 km. Lyžařské středisko Pustevny autem 17 km.
Ubytování: Koliba se stylovou restaurací, folklorními cimbálovými večery a ubytováním pro 13 osob v 5 pokojích (2x2, 3x3 lůžka, možnost přistýlek). Stylová restaurace s tradiční valašskou kuchyní, letní zahrádka. Možnost úschovy kol i lyží. Po dohodě možnost pobytu s domácími mazlíčky. U koliby je louka s houpačkami pro děti, ohniště s možností opékání a parkoviště. Celý areál se na noc uzavírá.
Cena: Celoročně: 650 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Dítě do 3 let zdarma, dítě 3-10 let sleva 50 %. Pes 100 Kč/noc. Snídaně 190 Kč, polopenze 390 Kč. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií).
Adresa: Koliba Pod Horů, Dolní Bečva 35, 756 55 Dolní Bečva. Provozovatel: Jaroslav Hrbáček.
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Cimbálové vystoupení v kolibě

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (28. 12. 2021, 11.18)
Uživatel zde byl ubytován od 17. prosince 2021 do 20. prosince 2021.
Příjemný pobyt ve stylové kolibě, kterou provozuje místní hudebník. Proto se čas od času v kolibě konají koncerty a můžete si tu zahrát na klavír. Náš 3-lůžkový pokojík byl menší, ale vtěsnali jsme se tam i se sušením všeho možného oblečení:) 2-lůžkový pokoj je prostorově velkorysejší. Z polohy blízko hlavní cesty jsme měli předem mírné obavy, ale byly zbytečné, okna žádný hluk nepropustila a spalo se dobře. Směrem na Dolní Bečvu i Rožnov můžete jít pěšky po klidné cyklostezce. Silnou stránkou koliby je personál - od číšníka, přes uklízečku po kuchaře, všichni byli moc příjemní. V restauraci velmi dobře vaří. Krom tradičních kolibových jídel (bramboráky, halušky, svíčková apod.) si můžete vybrat i moderní pohanku na několik způsobů nebo borůvkové knedlíky. Rádi se zase vrátíme.
Poměr cena / kvalita90 %Čistota90 %Personál100 %Okolní prostředí80 %Stravování90 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Koliba Pod Horů, Dolní Bečva
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...