– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Květinářka, Ludvíkov u Karlovy Studánky

?? %

Chata Květinářka (665 m), Ludvíkov u Karlovy Studánky

mob. +420 736 461 322 rezervace@kvetinarka.eu
Chata Květinářka [Zvětšit - nové okno]
22 0
Umístění: Na okraji malé vsi Ludvíkov uprostřed přírody Hrubého Jeseníku, na cestě z Vrbna pod Pradědem do Karlovy Studánky (wellness, lázeňská péče, relaxační bazén). V okruhu do 500 m je autobusová zastávka, sjezdovka i 4 restaurace. Oblíbená turistická stezka Bílá Opava (vodopády) 5 km, vrchol Pradědu 12 km. Skiareál na Ovčárně 9 km. Ve Vrbně bobová dráha, dva supermarkety 5 km. V Bruntálu aquapark 26 km.
Ubytování: Chalupa (penzion) s domáckým prostředím s 18 pevnými lůžky v 6 pokojích s možností pronájmu jednotlivých pokojů i celé chaty. Počet lůžek je možné navýšit max. o 4 v sedmém pokoji. V přízemí chalupy je plně vybavená kuchyně (k dispozici příslušenství na přípravu čaje a kávy), jídelna, společenská místnost s TV, společné WC a koupelny. WiFi internet v celé chalupě. Na travnaté ploše u chaty je menší hřiště pro děti, gril plynový i na dřevěné uhlí, ohniště a venkovní posezení. Vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny přátel apod. Domácí zvířata povolena. U chaty je parkoviště pro 6 vozidel.
Cena: Léto a zima (1.6.-30.9., 1.12.-31.3.): 300 Kč/os/noc (min. 2 osoby, min. 2 noci, dítě 2-12 let 200 Kč/noc), celá chata na víkend (pá-ne) 10.000 Kč/chata/víkend, celá chata na týden 22.000 Kč/chata/týden. Mimo sezónu: 250 Kč/os/noc (min. 2 osoby, min. 2 noci, dítě 2-12 let 150 Kč/noc), celá chata na víkend (pá-ne) 8.000 Kč/chata/víkend, celá chata na týden 18.000 Kč/chata/týden (tj. při 18 osobách 143 Kč/os/noc). Silvestr (27.12.-2.1.): 30.000 Kč/chata/pobyt. Děti do 2 let zdarma. Pejsci zdarma. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc (jen dospělí). Povlečení i energie jsou v ceně.
Adresa: Chata Květinářka, Ludvíkov 89, 793 26 Vrbno pod Pradědem. Provozovatelka: Ing. Hana Kosová Čížková.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Květinářka, Ludvíkov u Karlovy Studánky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby