– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Venkovský dům Lesní víla, Vernéřovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Venkovský dům Lesní víla [Zvětšit - nové okno]
12 2
Umístění: Na okraji malé vesničky Vernéřovice, 3 km západně od Meziměstí. Poutní místo Studánka 200 m, Teplické skální město 6 km, Adršpašské skální město 8 km. Vlaková zastávka Březová u Broumova 3 km.
Ubytování: Veliký romantický venkovský dům pro 12 osob (ložnice 5x2 lůžka, 2 přistýlky). Vyjímečné místo, absolutní soukromí. Dvě koupelny. Kuchyň s lednicí, troubou, mikrovlnkou atd. Obývací pokoj s TV, DVD/video atd. Centrální hala (jídelna). Prostorná zahrada příjemná pro rodiče a majitele psů. Krb na dřevo či uhlí. Elektrokotel pro celý dům, bez nutnosti obsluhy. Hosté mohou využívat zahradní grill + udírnu, pračku a sušičku. Po dohodě dokážeme ubytovat až 34 návštěvníků ve stylově zrekonstruovaných domech.
Cena: Celoročně: 300 Kč/os/noc. Cena je garantovaná v letní sezóně (měsíce 07, 08) při ubytování 4 a více osob na 3 a více nocí, v zimní sezóně (jarní prázdniny) min. 4 osob na min. 7 nocí a mimo sezónu min. 2 osob na min. 2 noci. Zapůjčení povlečení a ručníků 100 Kč/os/pobyt. Nic dalšího se nepřiplácí (veškeré energie i rekreační poplatky jsou v ceně).
Adresa: Venskovský dům Lesní víla (chalupa Lesní víla), Petr Procházka, Vernéřovice
Poznámky: Objekt je od roku 2014 prodán.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Venkovský dům Lesní víla, Vernéřovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...