– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Mlýnský dvůr - Malom Udvar, Bér

90 % (1)

Penzion Mlýnský dvůr - Malom Udvar (190 m), Bér

mob. +36 209 386 935 contact@malomudvar.com
Penzion Mlýnský dvůr - Malom Udvar [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V malebném zákoutí horského údolí v pohoří Cserhát, v malé vesničce Bér (slovensky Bír), stranou od davů turistů. Možnost mnoha zajímavých výletů v blízkém okolí (zahnuté čedičové sloupy, zřícenina hradu Szanda, zřícenina Buják). Nedaleko se nachází i nejvyšší maďarské pohoří Mátra (lyžařské sjezdovky).
Ubytování: Venkovský rekreační areál s ubytováním, wellness a útulnou maďarsko-filipínskou restaurací, vhodný pro rodiny s dětmi, turisty i svatební a jiné hostiny. Pokoje jsou s vlastní koupelnou, TV, klimatizací a varnou konvicí. Wellness (jacuzzi, sauna, vnitřní bazén, masáže). Bezplatné WiFi. Dětské hřiště. Jde o jediné místo v Maďarsku, kde můžete ochutnat autentická filipínská jídla. V areálu se nachází funkční 250 let starý vodní mlýn.
Cena: Ceny jsou včetně bohaté snídaně! Celoročně: 3-lůžkový pokoj 35.000 HUF/pokoj/noc, 4-lůžkový bungalov 47.000 HUF/bungalov/noc, min. 2 noci.
Adresa: Malom Udvar Fogadó, Táncsics út 9, 3045 Bér, okres Pásztó, župa Nógrád, Maďarsko. Kontaktní osoba: Bánfi-Sales Ruth Ann.
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Příspěvek o rekreačním areálu Malom Udvar na vlogu Twines world

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (25. 12. 2021, 12.24)
Uživatel zde byl ubytován od 14. října 2021 do 17. října 2021.
Měli jsme pro naši rodinu k dispozici celý domeček s vlastní koupelnou. Místo pro zaparkování hned vedle domečku. Kuchyňka v něm nebyla, jen varná konvice a lednička. Ale vařit z vlastních zásob netřeba, v areálu je naprosto úžasná restaurace. Pro ubytované hosty bylo možné domluvit stravování kdykoliv. Paní hostitelka (majitelka) Anna z dalekých Filipín je velmi přátelská. Bez problémů se zde domluvíte anglicky. Vesnička Bér je ukrytá v zapomenutém kousku maďarských kopečků a užijete si tu příjemný klid. A zajímavostí k výletům po okolí je hned několik (po krátké túře dojdete např. na Velký vrch s velikánským kamenným mořem a sopečnou skluzavkou).
Penzion Mlýnský dvůr - Malom Udvar, Bér [Zvětšit - nové okno] Penzion Mlýnský dvůr - Malom Udvar, Bér [Zvětšit - nové okno] Penzion Mlýnský dvůr - Malom Udvar, Bér [Zvětšit - nové okno] Penzion Mlýnský dvůr - Malom Udvar, Bér [Zvětšit - nové okno]
Poměr cena / kvalita90 %Čistota90 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Mlýnský dvůr - Malom Udvar, Bér
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...