– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Maňa, Sobrance

?? %
+421 566 522 364, mob. +421 905 238 446, +421 918 246 376 restauracia.mana5@gmail.com
Penzion Maňa [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: V centre mesta Sobrance pod Vihorlatom, priamo pri hlavnej ceste Michalovce - Vyšné Nemecké - Užhorod. Hraničný prechod na Ukrajinu Vyšné Nemecké 13 km, Užhorod 17 km. Priehrada Zemplínska šírava (kúpanie) 13 km. V Sobranciach sa nachádza gitarové múzeum Jána Ferku.
Ubytování: Penzión s 2-lôžkovými izbami so spoločnými sprchami a WC na chodbe a 3-lôžkovými izbami s vlastným soc. zariadením. Na všetkých izbách sú postele, stolík, skriňa a TV. Reštaurácia a kaviareň so salónikmi. Možnosť usporiadania svadobných hostín, stužkových slávností a životných jubileí s kapacitou do 200 ľudí.
Cena: Celoročne: 2-lôžková izba bez soc. zariadenia 13,28 EUR/izba/noc, 3-lôžková izba s kúpeľňou 30 EUR/izba/noc. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Penzión Maňa (ubytovňa Maňa) a reštaurácia Maňa, Štefánikova 54/29, 073 01 Sobrance. Prevádzkovateľ: Plynroz, a.s., Kúpeľská 66, 073 01 Sobrance. Majiteľ: Ivan Ihnát. Kontaktné osoby: Mária Vargová, Mária Ihnátová a Luboslava Pithartová.
WWW:
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Maňa, Sobrance
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby