– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Mareš, Čenkovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Mareš [Zvětšit - nové okno]
8
Umístění: V centru rekreačního střediska Čenkovice v Orlických horách, ideální výchozí bod pro milovníky horských kol, turistiky i lyžování.
Ubytování: Chalupa venkovského typu pro 8 osob. V chalupě jsou 2 samostatné ložnice, obývací pokoj, vybavená kuchyně včetně ledničky, sociální zařízení, TV. Před chalupou je rozlehlá zahrada, ping-pongový stůl a ohniště s posezením. Dostatek soukromí, zahrada a nedaleký svah jsou vhodné pro rekreační i sportovní vyžití rodin s dětmi.
Cena: Léto: 1-4 osoby 5.200 Kč/chalupa/týden, 5-6 osob 5.600 Kč/chalupa/týden, 7-8 osob 5.900 Kč/chalupa/týden. Zima: 1-4 osoby 5.800 Kč/chalupa/týden, 5-6 osob 6.200 Kč/chalupa/týden, 7-8 osob 6.500 Kč/chalupa/týden. Silvestr: 7.300 Kč/chalupa/týden. Pes 200 Kč. Rekreační poplatek 11 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně energií a povlečení.
Adresa: Chalupa Mareš, Ladislav Mareš, Čenkovice 160, 561 64 Čenkovice (nesprávně psané i Čeňkovice). Provozovatel: Ladislav Mareš, ČSA 583, 564 01 Žamberk.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Mareš, Čenkovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...