– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Mária, Velký Meděr

70 % (1)
mob. +421 905 782 212 (neuveden)
Ubytování v soukromí Mária [Zvětšit - nové okno]
28 0
Umístění: Vo Veľkom Mederi (bývalé Čalovo), 2 km od termálného kúpaliska (20 minút chôdze). Železničná stanica Veľký Meder 750 m, autobusová stanica 750 m.
Ubytování: Ubytovanie v súkromí s kapacitou 28 osôb v 2 apartmánoch a 2 rodinných domoch so spoločným dvorom. Vo dvore je posedenie a možnosť parkovania. Apartmány (2x4 osoby): v každom apartmáne 4 lôžka, TV, vlastná kuchyňa a kúpelňa so sprchou a WC. Malý rodinný dom (8 osôb): 3 izby (2+2+4 lôžka), TV, kuchyňa, kúpelňa s 2 sprchami, 2 WC. Veľký rodinný dom (12 osôb): 3 izby (3x4 lôžka), TV, kuchyňa, 2 kúpelne so sprchami, 2 WC, galéria a spoločenská miestnosť. Kuchyňe sú vybavené chladničkou, sporákom, riadom a taniermi. Ubytovanie je k dispozícii od 1.6. do 15.9.
Cena: Celá sezona: 6 EUR/os/noc, min. 3 noci. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane posteľnej bielizne a energií). Ceny platia pri ubytovaní 4 a viac osôb v malom dome a 8 a viac osôb vo veľkom dome (domy sa prenajímajú celé iba jednej skupine).
Adresa: Privát Mária (apartmány a rekreačné domy), Mária Szombathyová, Orgovánová 1, 932 01 Veľký Meder
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

70 % (29. 8. 2016, 18.54)
Uživatel zde byl ubytován od 20. srpna 2016 do 27. srpna 2016.
Ubytováni bylo v klidně lokalitě, krásná zahrada k dispozici , do Thermalu je to trosku delší, ale dá se to zvládnout, strkovisko je cca 1km a voda čistá a průzračná.. Apartmán vybaven dvěma lůžky , mini kuchynkou (dvou vařič a rychlovarna konvice.)po dohodě jsem byla ubytovana i se psem, sprchováci kout, záchod a teraska se stolem a židlemi .. Za me to bylo super ubytováni i i pro děti.. Lůžkoviny, úterku dostanete. Paní domácí je moc příjemná.
Poměr cena / kvalita100 %Čistota80 %Personál100 %Okolní prostředí40 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Mária, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...