– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Maruška - apartmány, Červená Voda - Šanov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Chata Maruška - apartmány [Zvětšit - nové okno]
14
Umístění: V horní části obce Šanov u Červené Vody, na klidném místě s výhledem na Suchý Vrch. Vyžití: pohraniční opevnění v okolí Králík, rezervace Králický Sněžník, stylové restaurace (od 0,5 km), tři rozhledny, Ski areál Šanov (0,5 km), 4-sedačková lanovka Mlýnický Dvůr - Buková hora (6 km), Ski areál Čenkovice (12 km), Ski areál Dolní Morava (12 km), upravované běžecké tratě (100 m od chaty), koupaliště v Králíkách, přehrada Pastviny, výborné terény na cykloturistiku. Lesní plody v blízkosti chalupy.
Ubytování: Nově postavená chata s kapacitou 12-14 osob ve třech 4-lůžkových apartmánech s možností 2 přistýlek. V každém apartmánu jsou dva 2-lůžkové pokoje, kuchyňský kout a sociální zařízení a TV-SAT. V chatě je ústřední vytápění, k dispozici internet. U chaty je posezení s krbem, stolní tenis, šipky, malý bazén, trampolína, možnost parkování.
Cena: Léto (1.4.-30.11.): 1-3 noci 800 Kč/apartmán/noc, 4 a více nocí 700 Kč/apartmán/noc. Zima (1.12.-31.3.): 1-3 noci 1.000 Kč/apartmán/noc, 4 a více nocí 800 Kč/apartmán/noc (ve 2. měsíci roku 1.000 Kč/apartmán/noc bez ohledu na počet nocí). Přistýlka 100 Kč/noc. Ceny jsou konečné, nic dalšího se nepřiplácí. V hlavní sezóně (letní a jarní prázdniny) se preferují týdenní pobyty.
Adresa: Chata Maruška (chata U Marušky) - apartmány, Jiří Coufal, Šanov 32, 561 69 Červená Voda
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (15. 9. 2012, 20.05)
Ubytování velmi pěkné, majitelé příjemní lidé. V okolí plno krásných zajímavostí, krásná příroda.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Maruška - apartmány, Červená Voda - Šanov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby