– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační zařízení Meopta Přerov, Rajnochovice - Tesák

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rekreační zařízení Meopta Přerov, Rajnochovice - Tesák

Rekreační zařízení Meopta Přerov [Zvětšit - nové okno]
52
Umístění: Ve středisku Tesák v Hostýnských vrších. V zimním období je možno využít 300 m vzdálený lyžařský areál s vlekem a umělým dosněžováním. V okolí krásné lyžařské běžkařské tratě a cyklotrasy po hřebenech Hostýnek. Na Tesáku jsou restaurace a hospůdky se zahrádkami.
Ubytování: Rekreační zařízení s celoročním ubytováním ve 13 chatkách, s vytápěním. Chatky jsou 4-lůžkové, vybavené vlastním soc. zařízením a kuchyňkou (konvice, lednička). V hlavní budově je jídelna a společenská místnost s TV. U chatek je hřiště, ohniště, možnost zapůjčení grilu. Možné pořádání oslav a jiných společenských akcí.
Cena: Celoročně: 1 osoba v chatce 500 Kč/chata/noc, 2 osoby v chatce 325 Kč/os/noc, 3-4 osoby 280 Kč/os/noc (dítě do 2 let zdarma, 2-15 let 170 Kč/os/noc). Při obsazení celého areálu skupinová sleva. Strava: snídaně 60 Kč (dítě do 10 let 38 Kč), oběd 100 Kč (dítě 68 Kč), večeře 85 Kč (dítě 58 Kč). Podmínkou ubytování je zakoupení minimálně snídaně. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, DPH, energie i případné vytápění).
Adresa: Rekreační zařízení Meopta (RZ Meopta, rekreační středisko Meopta), Tesák, 768 71 Rajnochovice. Provozovatel: Meopta - optika, s.r.o. Přerov, Kabelíkova č. 1, 750 02 Přerov. Správce střediska: Jiří Všetička. Kontaktní osoba: Hana Filipová.
Poznámky: Provoz rekreačního zařízení byl v 10/2013 dočasně ukončen.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační zařízení Meopta Přerov, Rajnochovice - Tesák
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...