– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion Miromar, Podivín

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

90 % (1)
Penzion Miromar [Zvětšit - nové okno]
20 12
Umístění: V Podivíně - bráně Lednicko-valtického areálu, jednom z nejstarších měst na Moravě (historické zajímavosti). Příjemné prostředí pro cyklisty, rybáře, rodiny s dětmi a všechny, kteří na chvíli hledají změnu. Restaurace a prodejna potravin 100 m. Vlaková rychlíková stanice Podivín 1,2 km. Město Lednice 5 km. Autem z Brna 47 km po dálnici na Bratislavu.
Ubytování: Kompletně zrekonstruovaný penzion s kapacitou 20 osob, v provozu po celý rok. 2-lůžkové bezbariérové pokoje s vlastním soc. zařízením, u pokojů v přízemí možná přistýlka. Apartmán pro 4 osoby se soc. zařízením a kuchyňkou. Příjemné posezení v hospůdce s terasou. Moravský vinný sklípek se širokou nabídkou vín. Společenská místnost s plazmovou TV (může sloužit i jako učebna). Ideální pro aktivní dovolenou, firemní akce, oslavy i obchodní cestující. Bezdrátový internet. Bezpečná úschova kol.
Adresa: Miroslav Marušinec, Penzion Miromar, Stará čtvrt 203, 691 43 Podivín
Poznámky: Penzion je již provozován novými majiteli. Informace v tomto inzerátu byly aktuální v roce 2012 a nyní již neplatí.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (1. 5. 2012, 19.35)
Uživatel zde byl ubytován od 9. července 2011 do 16. července 2011.
Jednoduché ubytování, vše co potřebujete k odpočinku, čisto, příjemné prostředí. Pan „domácí“ se snaží ve všem vyhovět. Měli jsme to bez jídla, takže v této oblasti nemáme zkušenosti. My jsme tam byli velmi spokojeni, dobré posezení po „turistickém“ dnu, fajn sklípek.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Miromar, Podivín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...