– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Mladá Hora, Sebechleby

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rekreační středisko Mladá Hora, Sebechleby

Rekreační středisko Mladá Hora [Zvětšit - nové okno]
94
Umístění: V Štiavnických vrchoch pri obci Sebechleby, 16 km od mesta Krupina v ekologicky čistom prostredí. Možnosti výletov: Dudince - kúpele, Banská Štiavnica - Sv. Anton, Stará hora - tufové viničné pivnice, Brhlovce, Štiavnické jazerá. V blízkosti areálu sa budú deti môcť stretnúť s kačkami, kozami a malým poníkom. Turistika, cykloturistika, rybolov, zber húb a lesných plodov, opekanie, kúpanie a plávanie, volejbal, basketbal, fotbal, stolný tenis.
Ubytování: Rekreačné stredisko s dvoma ubytovacími objekty (hlavná chata 57 lôžok a 6 chatiek po 6 lôžok) a samostatnou jedálňou (60 stoličiek). Izby v hlavnej chate sú 4-lôžkové a na každej chodbe je spoločné soc. zariadenie. Na každej chatke je umývadlo a WC. V objekte je zdravotnícky blok s izolačkou. Na výučbe sú k dispozícii učebne. Vonkajší bazén, volejbalové a futbalové ihrisko, ohnisko s lavičkami, stolný tenis, video, TV a bufet. V zime sa rekreačné stredisko neprevádzkuje.
Cena: Jednotlivci: 1-2 noci 10 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 7 EUR/os/noc, cena platí v hlavnej budove pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe, v chatke iba pri zaplnení chatky 4 osobami. Hromadné pobyty: školy v prírode 11,50 EUR/os/noc, tábory 12 EUR/os/noc (cena zahrnuje ubytovanie, 5x denne celodennú stravu, pitný režim). Ceny sú konečné (vrátane obliečkov aj rekreačného poplatku).
Adresa: Rekreačné stredisko Mladá Hora, Sebechleby. Kontaktná: Cestovná kancelária Táboráčik, Mgr. Dana Chebeňová, Tatranská 95, 974 11 Banská Bystrica.
Poznámky: Prezentácia bola presunutá do archívu, pretože inzerent dlhodobo nereagoval na výzvy na aktualizáciu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Mladá Hora, Sebechleby
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...